Ocak Termokupl Fiyatları

...
Ocak Termokupl Fiyatları
Ocak Termokupl Fiyatları

Ocak termokuplları pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Termokupllar endüstriyel, bilimsel ve mekanik uygulamalarda ön plana çıkmaktadır. Ayrıca enerji üretimi, petrol, gaz, ilaç, bioteknoloji, inşaat, metal ve selüloz gibi endüstriyel pazarlarda da termokupllar yer almaktadır. Gündelik olarak kullanılan ev ve işyeri tipi ocaklarda da termokupllar bulunmaktadır. Ocak termokupl fiyatları tercih edeceğiniz ürünün teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Sıcaklık aralıkları, dayanıklılık özellikleri, titreşim direnci, kimyasal direnç ve uygulamaların uyumluluğu açısından pek çok farklı özelliklere sahip olan termokupl modelleri bulunmaktadır. Tip J, K, T ve E olarak adlandırılan termokupllar en fazla tercih edilen termokupl modelleri arasında yer almaktadır.

Ocak Termokupl Çeşitleri

Tip T olarak adlandırılan termokupllar kriyojenik ya da ultra düşük dondurucu gibi sıcaklık uygulamalarında kullanılmaktadır. Düşük sıcaklık aralıklarında nikrom konsantrasyonlu olan tip E, K veya J’den yararlanılmaktadır. Termokuplların fiyatları genellikle her kişinin bütçesine uygun olabilecek seçeneklere sahiptir. Uzun yıllar boyunca ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden kullanabileceğiniz ocak termokuplları kolay monte edilebilir özelliklere sahiptir.

Sizler de termokupl modellerine göz atarak ihtiyaç duyduğunuz ve bütçenize uygun olduğunu düşündüğünüz modellere sahip olabilirsiniz. Montaj konusunda tecrübesiz olduğunuzu düşünüyorsanız bu konuda profesyonel destek alabilir ve ilgili ekiplerin ürün montajını yapmasını da talep edebilirsiniz.

İletişim Formu
Sepetiniz Boş