Açık Hava Isıtma Sistemleri

...
Açık Hava Isıtma Sistemleri
Açık Hava Isıtma Sistemleri

Kış aylarının gelmesiyle kafe, restoran, lokanta gibi işletmelerin iç ve dış mekanlarını ısıtmaları gerekmektedir. Özellikle sigara yasağının başlamasından sonra iç alanlarda sigara tüketmek mümkün olmadığından, işletme sahiplerinin dış mekanlara açık veya yarı açık alanlar kurduğu bilinmektedir. İşletmeler müşterilerinin büyük bir kısmını bu özel alanlarda ağırlamaktadır. Ortamdaki havayı ısıtabilmek için bazı çözüm önerileri değerlendirilirken, en makul çözümün açık hava ısıtma sistemleri kullanmak olduğu görülecektir. Ser Rezistans olarak bünyemizde bulunan ısıtma sistemleriyle restoran ve kafelerin dış ortamlarını ısıtabilmesine yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Dış mekân için düşünülen ısıtma projesinde öne çıkan ürün grubu infrared ısıtıcılardır. Farklı model, renk ve tasarımlarda üretilen bu ürünler işletme sahiplerine büyük avantajlar sunar. Mekânın herhangi bir noktasına kolayca monte edilebilir. Uzaktan kumanda kontrolü sayesinde konforlu bir kullanım sunar. Açık alanlarda oluşturduğu etkinin düzeyi oldukça yüksektir. Menzilinin uzun olması sayesinde müşterilerin soğuktan korunması sağlanır.

Soğuk havanın olumsuz etkilerini kırarak müşteri memnuniyetini hedefleyen işletmelere fayda sağlar. Bu ürün grubunda en çok alınan şikayetler genellikle baş ağrısı hissedilmesi üzerinedir. Ser Rezistans olarak satışa sunduğumuz infrared ısıtıcı modellerinde söz konusu durumun yaşanmayacağının garantisini vermekteyiz. Isıtma sistemleri ürünlerinin bazıları kalitesiz malzemeden üretildiğinden baş ağrısı rahatsızlığı oluşabilmektedir. Firmamız bünyesinde satışa sunulan infrared ısıtıcılar yüksek kalite standartlarını karşılaşmaktadır.

Mekân ısıtma işlevi gören ısıtıcılarımızda termostat özelliği bulunmaktadır. Termostat özelliğinin asıl faydası açık alan ısıtma konusunda ortaya çıkar. Hedeflenen ısı derecesine ulaşıldığında, cihaz kendisi sabitleyecek ve kapatacaktır. Bu sayede ısının sürekli yükselerek ortamda rahatsız edici bir sıcaklık oluşturmasının önüne geçilecektir.

Özel olarak üretilen ısıtıcıların kullanım ömrü uzundur. Çalışma performansları oldukça yüksektir. Dayanıklı ürünler olduklarından sıkça arıza veren türevlerinden ayrılırlar. Nem ve oksijen oranını etkilemezler. Herhangi bir ses çıkarmadıkları için ortamda rahatsız edici bir gürültü oluşturmazlar. İşletmeler tarafından sıkça tercih edilen ürünler olmasının bir nedeni de enerji tasarrufudur. Enerji tüketimini düşük tutarak faturalara yük binmesinin önüne geçilmesini sağlar. Bütçe dostu ısıtıcı modellerimizi inceleyerek siparişlerinizi oluşturabilir, bizlere 7/24 ulaşarak ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Sepetiniz Boş