Yanmaz Kablolar


Yüksek ısıya ihtiyaç duyarak çalışmalarınızı sürdürüyorsanız çalışma ortamlarınıza uygun olan yanmaz kablolar sizleri Rezistans Market güvencesi ile burada bekliyor. Endüstriyel ortamlar için de uygun olan yanmaz kablo modelleri arasında farklı çalışma alanlarına ve ihtiyaçlarınıza yönelik uygun modeller yer almaktadır. Yangın riskini ortadan kaldırmak istiyorsanız ve çalışmalarınızın aksamadan devam etmesini istiyorsanız yanmaz kabloları sizler de tercih edebilirsiniz.

Kamu binalarında ve özel işletme binalarında da yüksek ısıya karşı dayanıklı olarak kullanılan bu kabloları sizlere en uygun fiyat seçenekleri ile sunmaktayız. Ağır sanayi ve farklı endüstriyel çalışma alanlarında büyük bir ihtiyaç haline gelen yanmaz kablo modelleri aynı zamanda endüstriyel fırın, endüstriyel mutfak fırın tesisatları ve elektrik bağlantılarında yer alan ısıtıcı elemanların besleme hatlarında da kullanılabilmektedir.

Yanmaz Kablo Özellikleri Nelerdir?

300 derecelik yüksek çalışma sıcaklıklarına karşı dayanıklılığını koruyabilen yanmaz kablolar yüksek ısıdaki çalışma ortamları ile %100 uyumludur. Ser Rezistans kuruluşu olan Rezistans Market olarak sizlere sunduğumuz yanmaz kablo modelleri 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile üretilmektedir. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ısıya karşı ekstra dayanıklı kabloları Ankara, Konya, Bursa, İzmir ve İstanbul gibi şehirlere erken termin etmekteyiz. Erken termin tarihlerimizi öğrenmek isterseniz bizleri arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Rezistans Market olarak sizlere sunduğumuz yanmaz kablo fiyatları son derece ekonomiktir. Fiyatlar seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişebilir. Fakat ürün kataloglarımızda her kişinin bütçesine uygun olabilecek kaliteli ve güvenilir yanmaz kablolar yer almaktadır. İş güvenliğinizi ve iş verimliliğinizi artırabileceğiniz yanmaz kablolar sayesinde çalışma alanlarınızı ve kullandığınız sistemlerinizi daha güvenilir bir hale getirebilirsiniz.

Rezistans Market güvencesi ile sahip olabileceğiniz yanmaz kablolar ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz bizlerle iletişim kanallarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sepetiniz Boş