İnfrared Rezistans

...
İnfrared Rezistans
İnfrared Rezistans

Endüstriyel alanlarda da kullanılan ısıtma çözümleri arasında bulunan infrared rezistans teknolojisi farklı sektörlerin ısıtma ihtiyacını karşılıyor. Rezistans Market olarak sizlere sunduğumuz infrared rezistans çeşitleri arasında ev tipi infrared rezistanslar da yer alıyor.

18. yüzyıla kadar uzanan bir geçmişi olan infrared rezistanslar 1800’lü yıllarda Sir Frederic William Hearschel tarafından keşfedilmiştir. Kısa süre içerisinde geliştirilen infrared rezistanslar günümüzde endüstriyel alanlar başta olmak üzere pek çok farklı alanda kullanılmaktadır.

Nikelin keşfedilmesinden sonra iki metal ısıtıcı elemanın spiral haline getirilmesi ve seramik halini almasından sonra giderek daha da yaygın olarak kullanılan infrared rezistanslar yüksek sıcaklık derecelerine karşı dayanıklı olan rezistans modelleridir. Enerji tasarruflu olarak kullanabileceğiniz infrared rezistanslar optimum maliyet ile işletmenizin ısıtma ihtiyacını karşılayabilecek özelliklere sahiptir.

Infrared Rezistans Fiyatları

Isıyı ışık üzerinden taşıyabilen infrared rezistanslar ortamdaki havayı ısıtmadan ve havayı aracı olarak kullanmadan doğrudan objeleri ısıtabilecek etkiye sahiptir. Bu özellik infrared rezistansların günümüzde pek çok kişi tarafından tercih edilmesinin en temel sebepleri arasınadır.

Infrared rezistans modelleri kullanım alanlarına göre farklılıklar göstermektedir. Bu modeller arasında seramik, quartz, kaset, iç mekan ve iç mekan için uygun olabilecek infrared rezistans modelleri bulunmaktadır. Infrared rezistanslar arasından seçim yapacağınız zaman kullanım alanınızı göz önünde bulundurmanız yeterlidir. Dilerseniz bizlerle iletişime geçerek de seçim konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz infrared rezistans modellerini Ankara, Bursa, İzmir, İstanbul ve Konya gibi şehirlerimize daha erken termin tarihleri veriyoruz. Bu tarihler için bilgi almak için iletişim adreslerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Tercih edeceğiniz infrared rezistanslar fiyatları sizlerin belirleyeceği ürün modeli, boyutu ve teknik özellikleri gibi farklı detaylara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ser Rezistans kuruluşu olan Rezistans Market ihtiyaçlarınıza özel optimum maliyet ile üretim yapmaktadır.

Sepetiniz Boş