Uzun Dalga Infrared

Uzun dalga infrared rezistanslar ışıma yolu ile çalışabilen ve uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz rezistans modelleri arasındadır. Rezistans Market olarak sizlere sunduğumuz uzun dalga infrared rezistanslar pek çok farklı endüstriyel uygulama içerisinde kendisine yer bulabilmektedir. Termoform tavaları, paketleme endüstrisi, boya kürleme ve kurutma, baskı kurutma ve ön ısıtma gibi daha pek çok farklı ortamda uzun dalga infraredler kullanılmaktadır.

İç ve dış ortamların ısıtılmasında da kullanılan uzun dalga infrared modelleri aynı zamanda saunalarda da ihtiyaç duyulabilen rezistans modelleri arasında yer almaktadır. Uzun dalga infrared rezistanslar konkav seramik rezistanslar, yalıtımlı seramik rezistanslar, düz seramik rezistanslar ve seramik ampüller olarak ön plana çıkmaktadır.

Uzun Dalga Infrared Enerji Tasarruflu mu?

Seramik elementlere sahip olan uzun dalga rezistanslar 300 derece ile 700 derece sıcaklık aralığında çalışabilecek etkiye sahiptir. 2 ile 10 micron aralığında infrared dalgalar üreten bu rezistanslar plastik malzeme ve materyaller sayesinde dalga boyutlarını absorbe edebilirler. Yüksek sıcaklık derecelerinde güvenilir şekilde çalışabilen uzun dalga infrared fiyatları seçeceğiniz modelin özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Kızıl ötesi ısıtıcılar, seramik malzemelerin içerisine yerleştirildikten sonra iletken oluşturur ve enerjiyi etrafındaki seramik diğer malzemelere de aktarmaya başlar. Enerji tasarruflu olarak kullanabileceğiniz uzun dalga infrared rezistanslar minimum maliyet ile maksimum verimlilik elde edebilmeniz konusunda sizlere yardımcı olur.

Isıtma işlemini yaparken havayı kullanmayan bu rezistanslar ortam havasının kuruması gibi sorunları yaşamanızı engeller. Ser Rezistans bünyesinde yer alan Rezistans Market ayrıcalığı ile uzun dalga infraredlere sizler de güvenilir şekilde sahip olabilirsiniz. Ankara, İstanbul, Bursa, İzmir ve Konya gibi şehirlerimize daha hızlı teslimat gerçekleştirmekteyiz. Bu şehirlere yapılacak olan teslimat sürelerini öğrenmek için sizler de bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sepetiniz Boş