Seramik İnfrared Ampuller

Seramik infrared ampuller endüstriyel alanlarda da kullanabileceğiniz ampullerdir. Seramik infrared ampul modelleri günümüzde kümes hayvanlarının kafeslerinde, tavuk ve üretim çiftliklerinde, otellerde, restaurantlarda, okullarda ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Banyolarda ısınma amaçlı olarak da kullanabileceğiniz seramik infrared ampuller banyodaki buhardan etkilenmeyecek yapıya sahiptir.

Küçük alana sahip olan tüm bölgeleri farklı bir ısıtıcıya gerek duymadan ısıtabilen seramik infrared ampuller ısıtırken aynı zamanda aydınlatma da sağladığı için farklı bir ampul kullanmanıza gerek bırakmaz. Elektrikli sobalara ve diğer ısıtıcılara göre daha düşük maliyeti olan seramik infrared ampuller enerji tasarrufu elde etmenizi sağlar.

Kendini koruyamayacak olan bebekler ve çocukların odalarında gece lambası ve aynı zamanda ısıtıcı olarak da kullanabileceğiniz seramik infrared ampul modelleri yer kaplamaz.

Seramik Infrared Ampuller Güvenilir mi?

Güneş ışığı gibi ısıtabilen infrared teknolojisi ile donatılmış seramik infrared ampuller açıldığı anda ortamı hızlı bir şekilde ısıtmaya başlar. Objeleri doğrudan ısıtabilecek etkiye sahip olan seramik infrared ampuller elektrik tüketiminizde gözle görülür bir düşüş elde edebilmenizi sağlar.

En özel camlar ile üretilen ve dış kısmı seramik kaplı olan seramik infrared ampullerin kullanımı tamamen güvenilirdir. Ürün çalışırken el temasında bulunmamanız güvenliğinizi koruyabilmeniz için yeterlidir. Ayrıca hayvanlar için seramik infrared ampul kullanmak istiyorsanız ampul ile hayvanlar arasına ufak bir koruma teli ya da ayrı bir kafes bölümü kullanmalısınız.

Seramik infrared ampul fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine ve boyutlarına göre değişkenlik gösterebilir. Ancak Rezistans Market olarak sizlere sunduğumuz seramik infrared ampuller her kişinin bütçesine uygun ekonomik fiyatlara sahiptir.

Sepetiniz Boş