Açık Telli Kaset Rezistans

...
Açık Telli Kaset Rezistans
Açık Telli Kaset Rezistans
Açık Telli Kaset Rezistans
Fiyat: 115 €
Ürün Kodu: MM96|00029

Sıcak havaya ihtiyaç duyulan alanların tamamında açık telli kaset rezistans kullanılabilmektedir. Adından rahatlıkla anlaşılabildiği gibi tellerin rahatlıkla dışarıdan göründüğü rezistans modelleridir. Bu tip ısıtıcılar diğer tüm ısıtıcı modelleri gibi kendi içerisinde farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Güç ebat ya da harcanan enerji miktarına göre farklı ürünler ile karşı karşıya gelinebilir.

Kaset ısıtıcılar son dönemde insanlar tarafından çok fazla kullanılmaya başlanmıştır. Bunun en büyük sebebi olarak kaset ısıtıcıların çok uzun ömürlü olması gösterilebilir. Uzun süre herhangi bir arıza çıkarmadan çalışmaya devam eden bu ısıtıcılarda onarım işlemleri de kolaylıkla yapılabilir. Bu sebeple de açık telli kaset ısıtıcılar özellikle işyerlerinde sürekli olarak kullanılmaktadır.

Açık Telli Kaset Rezistansların Kullanım Alanları Nelerdir?

Havalandırma sistemlerinde son ısıtıcı olarak kullanımı bu rezistans türünün en yaygın kullanımıdır. Havalandırmalardan gelen soğuk hava bu rezistans ile birlikte anında ısıtılarak içeriye gönderilir. Bunun yanı sıra taze hava sistemlerindeki dış havayı ısıtmak için de bu rezistanslar kullanılmaktadır. Havanın ısıtılması için farklı ürünler olsa da uzun ömrü ile birlikte bu ürünler her zaman bir adım önde yer alır.

Fabrikalarda yer alan fırınların ısıtılmasında da bu modeller ön planda olacaktır. İlave ısıtma ihtiyacının ortaya çıktığı fabrikalarda açık telli kaset rezistans kullanılarak ortam istenen ısıya getirilmektedir. Fabrikalarda yer alan fırınların kapalı kalma sürecinden sonra tekrar açıldığı dönemlerde ısınması birkaç günü bulabilir. Bu ürünler süreyi minimum seviyeye çekecektir.

Açık Telli Kaset Rezistans Alışverişi

Açık telli kaset rezistans almak isterseniz adres her zaman aynı olacaktır. Rezistans Market olarak bizler birçok rezistans türünde olduğu gibi açık telli modellerde de sizlere en iyi kalitede hizmet sunuyoruz. Sitemize girerek tüm modellerimizi rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Sepetiniz Boş