Termokupllar

Endüstriyel, bilimsel ve mekanik uygulamalar içerisinde sıcaklık derecelerinin ölçümlenebilmesi için termokupllara ihtiyaç duyulmaktadır. Termokupllar aynı zamanda enerji üretimi, petrol, gaz, ilaç, inşaat ve selüloz gibi farklı endüstriyel alanlarda da kendisine yer bulabilmektedir. Rezistans Market olarak sizlere sunduğumuz termokupl modellerini ocak, fırın ve tost makinesi gibi gündelik olarak kullanılan elektronik cihazlarda da kullanabilirsiniz.

Ev tipi ve endüstriyel tip olarak farklı şekillerde üretilen termokupl modelleri arasından seçim yapacağınız zaman kullanım alanlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Eğer seçim konusunda kararsızlık yaşıyorsanız ya da hangi modeli seçeceğiniz konusunda desteğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ser Rezistans kuruluşu olan Rezistans Market olarak sizlere sunduğumuz termokupl modelleri dayanıklılık, titreşim direnç seviyesi, kimyasal direnç seviyesi ve uygulamalara olan uygunluğu açısından farklı çeşitlere sahiptir. J, K, T ve E gibi farklı türlerde üretilen termokupl modelleri aynı zamanda R, S ve B termokupl türü olarak da üretilebilmektedir.

Her bir termokupl tipinin kullanım alanı farklıdır. Bu sebeple, seçim yapmadan önce mutlaka hangi amaçlar ve ihtiyaçlar doğrultusunda termokupl aradığınızı belirlemiş olmalısınız. Düşük ve yüksek sıcaklık uygulamaları için de ayrı olarak üretilen termokupl modellerini sizlere en kaliteli ve en ekonomik fiyat seçenekleri eşliğinde sunmaktayız.

Kişiye Özel Üretim Termokupl Modelleri

Ankara, Bursa, Konya, İzmir ve İstanbul gibi şehirlerimize erken termin imkanımız da bulunmaktadır. Termin tarihlerimizi öğrenmek isterseniz iletişim kanallarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İsteğinize özel olarak üretimlerinizi yaparken hedefimiz her zaman ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretmektir.

Termokupl fiyatları ekonomik seçeneklere sahiptir. Sizlere sunduğumuz termokupl modellerinin fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişebilir. Fakat ürün kataloglarımızda her kişinin bütçesine ve ihtiyaçlarına uygun olabilecek özelliklere sahip termokupl modelleri bulunmaktadır.

Sepetiniz Boş