Döner Kafa Termokupllar

...
Döner Kafa Termokupllar

Termokupllar iki farklı metal birleşimin yüzey kısımlarının ısıtılması için kullanılan ürünlerdir. Yüzey kısımları ısıttıktan sonra elektrik akımını ortaya çıkartabilen termokupl çeşitleri arasında kullanım alanlarına göre farklı şekillerde üretilen modeller yer almaktadır. Döner kafa termokupllar da en fazla tercih edilen esnek yapıya sahip olan termokupl modelleri arasındadır.

Metal parçaların farklı elektriksel ve termik özelliklerini taşıyan döner kafa termokupl modelleri sizlere Rezistans Market güvencesi ile sunulmaktadır. En yüksek sıcaklık derecelerine karşı dayanıklı olabilen döner kafa termokupllar Ser Rezistans kuruluşu olan Rezistans Market’in ürün kataloglarında en uygun fiyat seçenekleri ile sizleri bekliyor.

Elektronların yüksek termik enerji içerdiği durumlarda elektronların soğuk bölgelere doğru hareket edebilmesini sağlayan döner kafa termokupllar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Montajı son derece kolay olan ve esnek yapısı sayesinde farklı sistemlere entegre edilebilen döner kafa termokupl modelleri uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz termokupl modelleri arasındadır.

Rezistans Market Döner Kafa Termokupl Modelleri

Endüstriyel çalışma ortamları için de uygun olan döner kafa termokupl modelleri direnç bazlı ölçüm sistemlerinde de kullanılır. Bu sistemlerde ısıya göre direnci değiştirebilecek elemanları bulunan döner kafa termokupl modelleri direnç ölçme sistemlerinde büyük bir ihtiyaç olarak görülür.

Farklı ölçüm aralıklarına sahip olan döner kafa termokupl modellerinin fiyatları da son derece ekonomiktir. Döner kafa termokupl fiyatları seçimini yapacağınız ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Ankara, İzmir, Konya, Bursa ve İstanbul gibi şehirlerimize erken termin tarihleri de verebilmekteyiz. Ürünlerimiz hakkındaki teknik detaylı bilgi ve erken termin tarihleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Dünya kalite standartlarında üretilen döner kafa termokupl modelleri sayesinde enerji tasarrufu elde edebileceğiniz güvenilir çalışma ortamları yaratabilirsiniz.

Sepetiniz Boş