Bayonet Termokupllar

Bayonet tip olarak adlandırılan termokupl modelleri pratik işlemler yapan işletmeler için ideal olan termokupl modelleri arasındadır. Bayonet termokupllar genel olarak sabit kablolu olarak tasarlanırlar. Ancak isteğe bağlı olarak farklı şekillerde tasarlanabilecek bayonet termokupl modelleri de mevcuttur. Rezistans Market olarak sizlere sunduğumuz bayonet termokupl modelleri farklı ihtiyaçlarınıza çözüm sağlayabilecek termokupl modelleridir.

Yay sıkıştırmalı şekilde monte edebileceğiniz bayonet termokupl modellerinin uç bölgelerinde metal kablolar bulunmaktadır. Bayonet termokupl modelleri bu özelliklerinden dolayı sızdırmazlık özellikleri ile de ön plana çıkabilen termokupl modelleridir. Rutubetli ve nemli olan ortamlar ile birlikte sıvı ortamlar için de bayonet termokupl modelleri kullanılması uygun değildir.

Metal blok parçaların üzerinde yer alan delikli bölgelerden geçirilerek kullanılan bayonet termokupl modelleri aynı zamanda metal yüzeylere temas edilebilecek üretim faaliyetlerinde de kullanılmaktadır. Standart ölçülerde ve özelliklerde üretilen bayonet tip termokupl modellerini aynı zamanda sizler için isteğinize özel olarak da üreterek sizlere sunmaktayız.

Ankara, Bursa, Konya, İzmir ve İstanbul gibi şehirlerimize erken termin tarihleri ile hizmet vermekteyiz. Bu şehirlerden özel sipariş vermeyi düşünüyorsanız erken termin tarihleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bayonet Termokupl Fiyatları

Bayonet termokupl modellerinin uç kısımlarının yay rekorlar ile sıkıştırılması gerekir. Ayrıca kablo kısımlarının çekilmemesi ve üzerlerine ağır yük bırakılmaması da uzun ömürlü ve güvenilir bir kullanım ömrü için önemlidir. İsteğinize bağlı olarak kablo ucunu değiştirebileceğiniz farklı bayonet termokupllar da mevcuttur.

Ser Rezistans kuruluşu olan Rezistans Market olarak sizlere sunduğumuz bayonet termokupl fiyatları son derece uygundur. Ekonomik fiyatlara sahip olan güvenilir ve dünya kalite standartlarında üretilen bayonet termokupl modellerini uzun yıllar boyunca farklı projelerinizdeki ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.

Sepetiniz Boş