Varil Isıtıcılar


Portatif ve kolay taşınabilir yapıya sahip olan varil ısıtıcılar endüstriyel çalışma alanlarında önemli bir görev üstlenmektedir. Varil ısıtıcılar pratik bir şekilde taşınabilmeleri ve kolay kullanılabilir olmaları ile birlikte endüstriyel ortamlardaki farklı beklentileri de karşılıyor. Yaygın bir kullanım alanına sahip olan varil ısıtıcı modellerinin en önemli özelliği ise katı ve yüksek vizkozite özelliği olan farklı sayıdaki maddeleri ısıtıyor olmasıdır.

Katı ve yoğun maddeleri ısıttıktan sonra pratik bir şekilde varilden boşaltabilen varil ısıtıcı modelleri istediğiniz her yere kolay bir şekilde taşıyarak iç ve dış mekanlarınızda kullanabileceğiniz yapıya sahiptir. Varil ısıtıcı vasıtasıyla kullanılabilecek olan maddeler içerisinde zift, reçine, vaks ve yağ çeşitleri de bulunmaktadır. Ayrıca benzer özelliklere sahip olan maddeleri de varil ısıtıcı modelleri ile ısıtabilirsiniz.

Rezistans Market olarak sizlere Ser Rezistans bünyesinde varil ısıtıcıları sunuyoruz. Ankara, İzmir, Bursa, Konya ve İstanbul gibi şehirlere sunduğumuz erken termin tarihlerini öğrenmek isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Farklı sayıda ve farklı özelliklerde kişiye özel olarak üretimini üstlendiğimiz varil ısıtıcısı modellerini uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Enerji Tasarruflu Varil Isıtıcısı Modelleri

Enerji tasarruflu olan ve aynı zamanda çevreye karşı da dost olabilecek şekilde dizayn edilen varil ısıtıcısı modellerine sahip olarak işletmenizdeki farklı ihtiyaçlarınızı sizler de karşılamaya başlayabilirsiniz. Ser Rezistans bünyesinde yer alan ve bir Ser Rezistans kuruluşu olan Rezistans Market olarak sizlere sunduğumuz varil ısıtıcısı fiyatları da son derece ekonomiktir. Fiyatlarımız seçeceğiniz ürünün teknik özelliklerine ve modeline göre değişkenlik gösterebilir.

Dış bölümünde termal izolasyon malzemesi olan varil ısıtıcılar sayesinde enerji kayıplarını minimum seviyelere indirerek optimum maliyet ve enerji tüketimini elde etmeye sizler de başlayabilirsiniz.

Sepetiniz Boş