Sanayi Ekipmanları
Sanayi Ekipmanları
Sanayi Ekipmanları

Sanayi Ekipmanları, Takım Arabaları, Çalışma Tezgahları

Sanayi sitelerinde, imalathanelerde, fabrikalarda ve daha birçok alanda önemli bir iş gereksinimi olan takım arabaları, en çok talep gören sanayi ekipmanlarındandır. Çalışma tezgahları olarak da adlandırılabileceğimiz bu düzenekler, fonksiyonel yapısı ve uzun ömürlü dayanımı ile endüstrinin ihtiyaç duyduğu ekipmanların başında gelmektedir.

Takım Arabası ve Çalışma Tezgahı Modelleri

Metal işleri, montaj, tamir ve onarım gibi uygulamalarda kullanılan sanayi takım arabası modelleri, pek çok farklı alternatif ve bütçe seçeneği ile karşınızda. Rezistans Market olarak, tekerlekli takım arabası modelleri, 5 çekmeceli takım arabası modelleri, anahtar takım arabası modelleri, metal takım arabası modelleri ve yanlıklı takım arabası modelleriyle müşterilerimizin yanındayız.

Müşterilerimizle buluşturduğumuz takım tezgahları, ağır hizmet ortamları için ideal ürünlerdir. Metal iskelet üzerine kurulu olan tezgahlarının tüm bileşenleri nemli ve tozlu çalışma şartlarına uygundur.

Çalışma tezgahlarında yer alan çekmece rulmanları, çelik malzemeden imal edilmiştir ve uzun süre ilk günkü performansını korur. Takım arabası modellerinin tümü, fosfatlama işlemine tabi tutulmuştur. Bu da yüksek bir boya dayanıklılığı sağlar. Hem yapısı itibariyle hem de görünümü itibariyle yıllarca tezgah ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek şekilde tasarlanmaktadır.

Çekmeceli Takım Tezgahı Modelleri

Pek çok farklı depolama alanı ile imalathanelerinizde ve tamir merkezlerinizde, farklı boyutlardaki ekipmanlarınızın konumlandırılarak size düzenli bir çalışma sistemi sunacak olan çekmeceli takım tezgahlarını bir seçenek olarak değerlendirebilirsiniz. Tamirci takım arabası olarak da nitelendirilen bu tezgahlar, kalın sac malzemeden imal edilmiş, yüksek ağırlıklara ve zorlu çalışma şartlarına dayanıklı ürünlerdir.

Çekmeceli takım arabası modelleri; 5 gözlü takım arabası, 6 gözlü takım arabası, yanlıklı ve çekmeceli takım arabası şeklinde farklı ürünlere ayrılıyor. İş yerinizdeki gereksinimlere göre herhangi bir modeli tercih edebilirsiniz.

Tekerlekli Takım Tezgahları

Eğer iş yerinizde tezgahınızı farklı noktalara taşımak ve tezgahınızı çalışma alanınıza yakın yerde konumlandırmak istiyorsanız, oto takım arabası veya tekerlekli takım tezgahları şeklinde isimlendirilen bu ürünlere göz atabilirsiniz. Üzerinde onlarca kilogram ağırlık olsa dahi, düz zeminlerde üstün performans ile nereye giderseniz tezgahınızı yanınızda bulundurabileceksiniz.

Elektrikli ve Aydınlatmalı Takım Tezgahları

Hem çekmeceli hem de tekerlekli takım tezgahlarında elektrik bağlantı noktaları ve led aydınlatma sistemleri yer almaktadır. Ürün sayfalarından, tezgahlara ait detaylı teknik özelliklere ulaşabilir, ihtiyacınız olan modeli seçebilirsiniz.

Takım Arabası Fiyatları

Takım arabası fiyatlarını etkileyen pek çok faktör var. Çekmece sayısı, derinlik, uzunluk ve genişlik gibi ölçüleri, tekerlekli olup olmaması, farklı türde fonksiyonel özellikleri içerip içermediği gibi kriterler, takım tezgahı fiyatlarında farklılığa neden oluyor. Rezistans Market olarak geniş takım arabası modellerine ait ürün gamı ile farklı fiyat skalasında pek çok ürünü müşterilerimizle buluşturuyoruz. Takım arabası fiyatlarını görüntülemek için ürün sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Sepetiniz Boş