Çok Kontaklı Fiş ve Prizler

...
Çok Kontaklı Fiş ve Prizler
Çok Kontaklı Fiş ve Prizler

Çok kontaklı fiş ve prizler endüstriyel amaçlı olarak kullanılabilen fiş ve prizlerdir. Aynı zamanda makineler ve pano üreticileri başta olmak üzere kontrol ve sinyal devreleri için de çok kontaklı fiş ve priz modellerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bütün bağlantı ihtiyaçlarının olduğu bölgelerde önemi ön plana çıkan çok kontaklı fiş ve priz modellerini sizlere en uygun fırsat seçenekleri ile Rezistans Market olarak sunmaktayız.

Vidalı terminal bağlantı, yay baskılı terminal bağlantı ve sıkmalı terminal bağlantı gibi farklı bağlantı seçenekleri olan çok kontaklı fiş ve prizler aynı zamanda güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz fiş ve prizlerdir. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı malzemelerden üretilen çok kontaklı fiş ve prizler çevreye karşı duyarlı olarak üretilerek sizlere sunulur.

Ekonomik ve Güvenilir Çok Kontaklı Fiş ve Priz Modelleri

Kontak yuvalarında pirinç vidalar yer alan çok kontaklı fiş ve priz modelleri aynı zamanda TSE standartlarına uygun olarak tasarlanmaktadır. Modüler bir yapıya sahip olan çok kontaklı fiş ve priz modelleri arasında geniş bir ürün seçeneği sizleri beklemektedir. İhtiyaçlarınıza özel olarak seçim yapabileceğiniz çok kontaklı fiş ve priz modellerini Ankara, İzmir, Konya, Bursa ve İstanbul gibi şehirlerimize daha erken termin etmekteyiz. Erken termin tarihlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Darbelere karşı dayanıklı alüminyum gövdeye sahip olan çok kontaklı fiş ve prizler yağlı, tozlu ve nemli ortamlarda güvenilir şekilde kullanabileceğiniz ürünlerdir. Çok kontaklı fiş ve priz fiyatları seçeceğiniz ürünlerin teknik özelliklerine ve modeline göre değişkenlik gösterebilir. Ancak Rezistans Market olarak sizlere sunduğumuz çok kontaklı fiş ve priz modelleri genellikle bütçe dostudur. En uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabileceğiniz çok kontaklı fiş ve prizleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Sepetiniz Boş