Rezistans
Rezistans
Rezistans

Rezistans Modelleri ve Fiyatları

Elektrik enerjisi ile çalışan ve elektrik enerjisini ısı enerjisine dönüştürebilen rezistanslar pek çok farklı sektör ve cihaz içerisinde kullanılmaktadır. Rezistans Market olarak sizlere sunduğumuz rezistans modelleri arasında fişek rezistanslar, infrared rezistanslar, sıcak yolluk rezistanslar, boru rezistanslar, manifold rezistanslar, nozul (meme) rezistanslar ve kelepçe rezistanslar ile birlikte pek çok farklı rezistans modeli bulunmaktadır. 

Ser Rezistans kuruluşu olan Rezistans Market güvencesi ile sahip olabileceğiniz rezistans modellerinin tamamı uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Ekstra bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden uzun süre boyunca kullanabileceğiniz rezistans modelleri arasında farklı kullanım alanlarına uygun olabilecek rezistans modelleri yer almaktadır.

Kişiye özel olarak da üretilebilen rezistanslara kendi ihtiyaçlarınıza uygun olabilecek şekilde sahip olmak isterseniz bizlere siparişlerinizi ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Ankara, İzmir, Konya, Bursa ve İstanbul gibi şehirlerimize erken termin imkanı da sunmaktayız. Termin tarihlerimiz ve ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Rezistans Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Her biri dünya kalite standartlarında üretilen rezistanslar arasından seçim yaparak ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm üretebilirsiniz. Çevre dostu olarak üretilen rezistans modelleri 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile üretilen rezistans modelleridir. Rezistans fiyatları sizin seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişebilir. Ancak Rezistans Market olarak sizlere sunduğumuz rezistans modelleri en uygun fiyat seçeneklerine sahiptir.

Hızlı teslimat ve kaliteli ürün güvencesiyle sizlere sunulan rezistans modellerine göz atarak projelerinizde kullanabileceğiniz özel rezistans modellerine sizler de sahip olabilirsiniz. Enerji tasarruflu olabilecek şekilde üretilen ürünlerimizi kullanarak işletmenizdeki maliyeti düşürebilirsiniz. Düşük enerji tüketimi ile yüksek bir verimlilik elde edebileceğiniz rezistans modelleri dayanıklı yapısı ve işlevsel özellikleri ile ön plana çıkan rezistans modelleri arasında yer almaktadır.

Rezistans Çeşitleri

Rezistanslar ısıya dayanıklı olan sistemler arasında yer almaktadır. Kullanım alanlarına göre farklı türlere ayrılan bu ürünler aynı zamanda farklı isimler ile adlandırılmaktadır. Şekil ve tasarım olarak da birbirinden ayrılan rezistanslar arasında boru rezistans ve kelepçe rezistans gibi sık sık tercih edilen rezistanslar bulunmaktadır. Aynı zamanda sıcak yolluk ve reşo ile birlikte fişek ve nozul gibi rezistans çeşitleri de bulunmaktadır. 

Rezistans modelleri arasından seçim yaparken kullanım alanlarının göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Örneğin, kelepçe ve boru rezistansların kullanım alanları birbirinden farklıdır. Bu ürünler fanlı soba, pano, fritöz gibi ev aletleriyle birlikte termometreler, çamaşır makineleri, cam ısıtıcıları ve birtakım plaka modellerinde de kullanılır. 

Otoklav Rezistans

Otoklav rezistansların gövdeleri krom, titanium ve camdır. Dayanıklılık özelliğiyle dikkat çeken otoklav rezistansları kullanım alanlarına göre farklı boyutlarda tasarlanabilmektedir. Ağır sanayi, cam sanayi, plastic sanayi ve ameliyathanelerde de bu tür rezistanslara ihtiyaç duyulabilmektedir. 

Fişek Rezistans 

Isı yoğunluğu gerektiren uygulamalarda yer alan fişek rezistanslar silindirik ve kübik gibi şekillerde üretilmektedir. Endüstriyel alanlarda ön plana çıkan bu ürünler enjeksiyon presleri ve ısıtıcı plakalarıyla birlikte plastik ve kauçuk işleme gibi alanlarda tercih edilir. Aynı zamanda gıda, kimya, ahşap ve daha pek çok farklı sektörde de kullanılabilecek çeşitleri tasarlanmaktadır. Montajı kolay olan bu ürünlerin aynı zamanda performansı da son derece yüksektir.

Serpantin Rezistans

Serpantinli rezistanslar ısı transferlerini en iyi şekilde sağlayabilmek için Cr-Ni borularından tasarlanmaktadır. Aynı zamanda DKP ve bakır borular ile de üretil yapılabilmektedir. Serpantinli rezistanslar fırın, sanayi fırını, boya kurutma fırını, fikse makinaları, fanlı üflemeler gibi alanlarda tercih edilebilmektedir. 

Serpantin, kıvrılmış veya bükülmüş borularla yapılmış ısı akışının yaygınlaşabilmesi için tercih edilen ısıtıcı çeşitleri arasındadır. Endüstriyel makinelerden elektrikli ev aletlerine kadar kullanılabilmektedir.

Çember Rezistans

Çember rezistansla endüstriyel çalışma ortamlarında tercih edilmektedir. Yüksek ısıya ihtiyaç duyulan diğer çalışma ortamlarına da duyarlı olabilen bu ürün çevresel faktörlere karşı da dayanıklıdır. Çizilmeler, darbeler ve yüksek ısıya bağlı olabilecek sorunlara iyi bir güvenlik sağlayabileceğiniz çember rezistans modelleri aynı zamanda ekonomik fiyat seçeneklerine de sahiptir.

Ürün çeşitleri ve fiyatları konusunda aklınıza herhangi bir soru takılıyorsa ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz detaylı bir şekilde sizlere bilgi sunacaktır. Aynı zamanda ürünlerin seçimi konusunda ve teknik özellikleri konusunda da yaşadığınız sorunlar ile ilgili ekibimizden bilgi alabilirsiniz. Böylelikle doğru ürünleri seçerek uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Montajı ve kullanımı son derece basit olan rezistanslar dünya kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulmaktadır. Her bir tasarım ayrıntısı detaylı bir şekilde düşünülen ve sizlere ayrıcalıklı bir şekilde sunulan rezistanslar arasından kendi bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olabilecek seçimleri gerçekleştirebilir ve bunun için ekibimizden de profesyonel destek alabilirsiniz. Memnuniyetiniz daima önceliğimizdir.

Sepetiniz Boş