Rezistans


Kömür Yak
80 TL
TM0706001001

2000W Krom Termosifon
5,5 €
TM0105013005

Elektrik enerjisi ile çalışan ve elektrik enerjisini ısı enerjisine dönüştürebilen rezistanslar pek çok farklı sektör ve cihaz içerisinde kullanılmaktadır. Rezistans Market olarak sizlere sunduğumuz rezistans modelleri arasında fişek rezistanslar, infrared rezistanslar, sıcak yolluk rezistanslar, boru rezistanslar, manifold rezistanslar, nozul (meme) rezistanslar ve kelepçe rezistanslar ile birlikte pek çok farklı rezistans modeli bulunmaktadır.

Ser Rezistans kuruluşu olan Rezistans Market güvencesi ile sahip olabileceğiniz rezistans modellerinin tamamı uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Ekstra bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden uzun süre boyunca kullanabileceğiniz rezistans modelleri arasında farklı kullanım alanlarına uygun olabilecek rezistans modelleri yer almaktadır.

Kişiye özel olarak da üretilebilen rezistanslara kendi ihtiyaçlarınıza uygun olabilecek şekilde sahip olmak isterseniz bizlere siparişlerinizi ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Ankara, İzmir, Konya, Bursa ve İstanbul gibi şehirlerimize erken termin imkanı da sunmaktayız. Termin tarihlerimiz ve ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Rezistans Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Her biri dünya kalite standartlarında üretilen rezistanslar arasından seçim yaparak ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm üretebilirsiniz. Çevre dostu olarak üretilen rezistans modelleri 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile üretilen rezistans modelleridir. Rezistans fiyatları sizin seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişebilir. Ancak Rezistans Market olarak sizlere sunduğumuz rezistans modelleri en uygun fiyat seçeneklerine sahiptir.

Hızlı teslimat ve kaliteli ürün güvencesiyle sizlere sunulan rezistans modellerine göz atarak projelerinizde kullanabileceğiniz özel rezistans modellerine sizler de sahip olabilirsiniz. Enerji tasarruflu olabilecek şekilde üretilen ürünlerimizi kullanarak işletmenizdeki maliyeti düşürebilirsiniz. Düşük enerji tüketimi ile yüksek bir verimlilik elde edebileceğiniz rezistans modelleri dayanıklı yapısı ve işlevsel özellikleri ile ön plana çıkan rezistans modelleri arasında yer almaktadır.

Sepetiniz Boş
Tanıtım Videosunu İzle