Termostatlar

Termostatlar
Termostatlar

Sıvı, gaz ve katı halde bulunan maddelerin belirli bir ısı ihtiyacı ortaya çıktığı zaman termostatlar devreye girer. Rezistans Market olarak sizlere sunduğumuz termostat modelleri arasında farklı kullanım alanlarına göre ayrılmış termostat modelleri yer almaktadır. Isı algılama işleminde ihtiyaç duyulan farklı termostatlar sayesinde ısıya duyarlı yarı iletken devre elemanlarını ortaya çıkartabilirsiniz.

Kullanım alanlarına göre farklı şekillerde tasarlanan termostatlar arasında ev tipi, ticari tip, oda tipi, klima termostatı tipi, hat gerilimli, mili volt gerilimli ve iç yapı kısımlarına göre ayrılan farklı termostatlar bulunmaktadır. Termostat modelleri aynı zamanda bi-metal, civalı, gaz ve sıvı körüklü gibi modeller ile birlikte elektronik modellere de sahiptir.

Tarihte ilk defa 1726 yılında kullanılan termostatların istenilen bölgeye sıcaklık ya da soğukluğu istenilen seviyede tutulmasını sağlaması ile birlikte dikkat çekmesi beraberinde yeni gelişmelerin de yaşanmasına sebep olmuştur. İmalat sanayisinde geniş bir kullanım alanına sahip olan termostatlar saç kurutma makinelerinden fırınlara ve kalorifer sistemlerine kadar kendisine yer bulmayı başarmıştır.

Uygun Fiyatlı Termostat Modelleri

Ser Rezistans kuruluşu olan Rezistans Market olarak sizlere sunduğumuz termostat modelleri arasında farklı kullanım alanlarınıza hitap edebilecek ve ihtiyaçlarınızı en güvenilir yöntemler eşliğinde karşılayabilecek rezistans modelleri yer almaktadır. Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa ve Konya gibi şehirlerimize en erken termin tarihlerini de sunmaktayız.

Termin tarihlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz özel siparişleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ürün kataloglarımızda yer alan termostat fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Ancak fiyatlarımızı her zaman en ekonomik şekilde belirleyerek sizlere sunmaktayız. Bütçenize uygun termostat siparişleriniz için bize ulaşın ve siparişlerinizi en kısa sürede size özel olarak hazır hale getirmemize yardımcı olun.

Sepetiniz Boş