Dijital Termostatlar

...
Dijital Termostatlar
Dijital Termostatlar

Rezistans Market güvencesi ile sahip olabileceğiniz dijital termostatlar katı, sıvı ve gaz gibi maddelere ihtiyaç duyulan ortamlarda kullanılabilmektedir. Bu ortamlarda gerekli olan ısı değerlerinin takip edilebilmesi ve ısı değerinin stabil tutulabilmesi için de dijital termostatlar gereklidir. Isıyı algılama işlemi için kullanabileceğiniz dijital termostat modelleri ısıya duyarlı olarak üretilmektedir.

Yarı iletken devre elemanları olarak da adlandırılan dijital termostatlar uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz malzemeler ile tasarlanarak tarafımızdan sizlere sunulmaktadır. Farklı kullanım alanlarındaki sıcaklık ve soğukluk seviyesini dengede tutabilmenizi sağlayabilecek olan dijital termostatlar geniş bir kullanım alanına sahiptir.

En kaliteli hammaddeler ile üretilen dijital termostat modelleri yüksek mukavemet özelliklerine sahiptir. İstediğiniz boyutlarda özel olarak üretilebilen dijital termostatlar aynı zamanda standart ölçülerde de üretilmektedir.

Dijital Termostatların Özellikleri

Özel üretim için bizlere sipariş vermek istiyorsanız Ankara, Bursa, Konya, İzmir ve İstanbul gibi şehirlerimize sunduğumuz erken termin tarihlerinden de yararlanabilirsiniz. Bu tarihler için bizlerle iletişime geçmeniz gerekli bilgiyi alabilmeniz için yeterlidir.

CE markalı ve EN standartlarında üretilerek sizlere sunduğumuz dijital termostat modelleri endüstriyel alanlardaki kullanımlara da uygundur. LED göstergeleri olan ürünlerimiz seçilebilir termokupl tiplerine de sahiptir. PID parametrelerini otomatik olarak hesaplayabilecek mekanizmalar ile donatılmış dijital termostatları ilk defa çalıştıracaksanız PID parametrelerini bilmeniz ve girişini sağlamanız gerekmektedir. Eğer PID parametrelerini bilmiyorsanız dijital termostatların Self-Tune özelliklerinden de yararlanabilirsiniz.

SSR kontrol çıkışlı ve Soft-Start özelliklere sahip olan dijital termostat fiyatları seçeceğiniz ürüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Çevreye karşı duyarlı olabilecek şekilde üretilen ve dünya kalite standartlarına uyumlu olmayı başaran dijital termostatları özel projelerinizde ve işletmelerinizde güvenilir olarak sizler de kullanabilirsiniz.

Sepetiniz Boş