Pano Isıtıcıları

...
Pano Isıtıcıları
Pano Isıtıcıları

Elektrik panolarının monte edildikleri ortamlardaki hava sıcaklığı ve nem gibi iklimsel özellikler sistemin devamlılığı ve personellerin güvenliği açısından son derece önemlidir. Pano ısıtıcıları ve tasarımları da bu tür görevleri yerine getirebilmesi için özel olarak tasarlanmaktadır. Havanın sıcaklığının ani düşüşlerine karşı etkili bir yöntem oluşturabileceğiniz pano ısıtıcıları paslanmaz tel ile sarılmış tiptedir.

Pano ısıtıcı modelleri uluslararası standartlara göre üretilerek sizlere sunulmaktadır. Nemi uzaklaştırabilmek için işlevsel özelliklerini sergileyen pano ısıtıcıları, uygun havanın sağlanabilmesi için güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz ısıtıcı modelleri arasındadır.

Özel ve yenilikçi tasarımları sayesinde istediğiniz ısıyı en hızlı şekilde yayabilen pano ısıtıcı modelleri ortam sıcaklığını da sabit bir şekilde tutabilmenize imkan tanır. Pano ısıtıcıları ortamın büyüklüğüne göre ısıyı daha iyi bir şekilde iletebilmek için fanlı olarak da tasarlanabilmektedir. Geniş kullanım alanlarıyla dikkat çeken pano ısıtıcılarını termostatlar ile birlikte entegre ederek de kullanabilirsiniz.

1.sınıf kalitedeki malzemeler ile tasarlanan ve çevresel faktörlere karşı ekstra dayanıklı olabilecek şekilde dizayn edilen pano ısıtıcıları sayesinde çalışmalarınıza hız kazandırabilir ve enerji tasarrufu da elde edebilirsiniz. Minimum enerji tüketimi ile maksimum enerji verimliliği elde edebileceğiniz pano ısıtıcıları arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanları seçebilir ve iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Elektrik kabinleri içerisinde yer alan nemin oluşumunu engelleyebilmek için kullanabileceğiniz pano ısıtıcıları donma sıcaklığının altındaki ortamlarda iç ortam sıcaklığı donma sıcaklığının üstünde tutulur. Böylelikle cihazların çalışmalarında da süreklilik sağlanmaktadır. Pano ısıtıcıları aynı zamanda konveksiyon yolu ile terlemeyi de engelleyebilecek teknolojiye sahiptir. Dayanıklı tasarımı ve işlevsel özellikleriyle ön plana çıkan pano ısıtıcılarıyla ilgili destek almak isterseniz Rezistans Market ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Sepetiniz Boş