Solid State Roleler

...
Solid State Roleler
Solid State Roleler

SSR nedir? SSR olarak da adlandırılan solid state roleler elektronik parçalar ile üretilen anahtarlama düzenidir. Hareketli mekanik bir parçaya sahip olmayan solid state roleler kontaktörler ile aynı işlevi üstlenirler. Güç ve kontrol devrelerinin anahtarlanması istenildiği zaman solid state rölelere ihtiyaç duyulmaktadır. 1000-2000 amper gibi akımlara dahi anahtarlama yapabileceğiniz monofaze veya frifaze solid state role modelleri mevcuttur.

solid state röleler, ssr nedir

Rezistans Market olarak sizlere sunduğumuz solid state roleler elektromekanik yapıya sahip rölelere göre daha hızlı ve pratik bir alternatiftir. Anahtarlama zamanı ledin açılıp kapanma süresine bağlı olduğu için süre ortalama olarak 1 ms ile 0.5 ms arasında seyreder. Mekanik parça olmayan solid state role modelleri diğer elektromekanik ve reed role çeşitlerine göre daha uzun bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Özel yapıya sahip olan solid state role modelleri anahtarlama hızları ile ilgi görmektedir. Zorlayıcı çevresel faktörlere karşı dayanıklı olmayı başaran solid state role modelleri ufak değerlerdeki kontrol sinyallerini ile birlikte büyük güçleri ortaya çıkartabilir. EMC uyumlu olan solid state roleler aynı zamanda elektromanyetik gürültüyü de engeller.

Güvenilir Solid State Role Modelleri

Baskı makineleri, paketleme makineleri, PVC makineleri, ambalaj makineleri, plastik enjeksiyon makineler, sıcak yolluk kontrol cihazları ve daha pek çok farklı uygulama alanına sahiptir. İstanbul, Bursa, Ankara, Konya ve İzmir gibi şehirlere erken termin imkanı ile sunduğumuz solid state role fiyatları da sizlere özel olarak düzenlenmektedir. Fiyatlarımız seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir.

Farklı kullanım alanlarına sahip olan solid state roleleri sizlere en güvenilir şekilde sunmaktayız. İş ilerleyişinizi aksatmayacak olan solid state role modelleri güvenilir yapıları sayesinde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Sepetiniz Boş