Gazlı Termostatlar
...
Gazlı Termostatlar
Gazlı Termostatlar

Gazlı Termostat Modelleri ve Fiyatları

Sıvı ve katı maddeler üzerinde çalışıyorsanız ve bu maddeleri istediğiniz sıcaklık seviyesine getirebilmek istiyorsanız gazlı termostatlar sizler için uygun olacaktır. İstediğiniz sıcaklık değerinin ve aralıklarının stabil kalmasına da yardımcı olabilen gazlı termostat modelleri elektronik, mekanik ve elektromekanik devre elemanları arasında yer almaktadır.

İki farklı türdeki metal şeritli olarak tasarlanan gazlı termostat modelleri genleşme katsayısı son derece düşük olan çubuklar ve genleşme katsayısı yüksek olan tüp uçların birbirine bağlanması ile oluşturulmaktadır. Gazlı termostatlar hızlı bir biçimde buharlaşabilecek sıvının sıcaklığı ve farklı basınç değerlerini meydana getirebilmektedir.

Endüstriyel alanlar başta olmak üzere pek çok farklı kullanım alanına sahip olan gazlı termostat modelleri uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı termostat modelleridir. Gaz içerisinde yer alan ısının seviyesine göre genleşebilecek yapıya sahip olan gazlı termostatlar ergonomik bir tasarıma sahiptir. Gaz depoları ve körük kontaklarından oluşan gazlı termostatlar, ısınmış ve genleşmiş gazın ortaya çıkartabileceği kontakların konum değiştirmesi mekaniklerini baz alarak çalışır.

Ser Rezistans kuruluşu olan Rezistans Market olarak sizlere sunduğumuz gazlı termostatlar çevre dostu olarak üretilir. İsteğinize bağlı olarak özel olarak da tasarlatabileceğiniz gazlı termostatları Ankara, Konya, Bursa, İzmir ve İstanbul gibi şehirlerimize erken termin imkanı ile sunmaktayız.

Rezistans Market Gazlı Termostat Modelleri

Programlanabilir yapıya sahip olan gazlı termostat modelleri rezistans ve ampul bağlantılarına ihtiyaç duyabilecek termostatlardır. Gazlı termostatların üzerinde bulunan programlama kısmı sayesinde ayarladığınız ısıya ulaşıldığı zaman devrelerin otomatik olarak kapatılabilmesini sağlayabilirsiniz.

Isıyı kontrol altında tutmanızı sağlayan ve programlanabilir yapısı sayesinde enerji tasarrufu elde edebilmenizi sağlayan gazlı termostat fiyatları da son derece uygundur. Ekonomik fiyat seçeneklerine sahip olan gazlı termostatlar hakkında detaylı bilgi alabilmek ve özel siparişlerinizi bizlere ulaştırabilmek için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sepetiniz Boş