Ø8 m12 Bayonetler

Bayonet tipli termokupl modelleri arasında yer alan 08 m12 bayonetler basit işlemlerin uygulandığı çalışma alanlarında tercih edilen bayonet modelleri arasındadır. Bayonet tip termokupl modelleri sabit kablolu olarak tasarlanır ve sizlere sunulur. Standart boyut ve ölçülerde üretilen bayonet tip termokupl modellerinin kişiye özel üretilebilmesi de mümkündür.

Yay sıkıştırmalı şekilde monte edilmiş 08 m12 bayonet modellerinin uç kısımlarında metal kablo aksamları bulunmaktadır. Metal kablolar ve bayonet tip termokuplların sıkıştırılarak kullanılması sızdırmazlık özelliğine sahip olmanızı da sağlar. Ancak rutubetli ve sıvı ortamlar bayonet tip termokupl modelleri için uygun değildir.

Ser Rezistans kuruluşu olan Rezistans Market olarak sizlere sunduğumuz 08 m12 bayonet tip termokupl modelleri metal blokların içerisine açılabilecek deliklerden geçirilerek kullanılabilmektedir. Metal yüzeylere temas edilecek olan üretim faaliyetlerinde de bayonet tip termokupl modellerini kullanabilirsiniz. 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile üretilen 08 m12 bayonet tip termokupl modellerini farklı çalışma alanlarında ve sistemlerinizde kullanabilirsiniz.

Rezistans Market Bayonet Tip Termokupl Modelleri

Farklı tiplerde tasarlanan 08 m12 bayonetlerin her birinin farklı kullanım alanı mevcuttur. Bayonet tip termokupl modellerinin kablo uçları isteğe bağlı olarak da değiştirilebilecek özelliklere sahiptir. Sizlere sunduğumuz bazı bayonet tip termokupl modelleri farklı yay ve yay rekorlarına sahip olabilir, bazıları ise doğrudan düz borulu olarak üretilir ve sizlere sunulur.

08 m12 bayonet termokupl fiyatları seçimlerinize göre değişkenlik gösterebilir. Rezistans Market güvencesi ile sahip olabileceğiniz bayonet termokupl modelleri ekonomik fiyat seçeneklerine sahiptir. Özel siparişlerinizi bizlere iletmek, ürünler hakkında detaylı bilgi alabilmek ve Ankara, Bursa, İzmir, Konya ve İstanbul gibi şehirlere sunduğumuz erken termin tarihleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sepetiniz Boş