m8 Döner Kafa

Sıcaklık ölçümü için kullanılan termokupl modelleri kullanım alanlarına göre farklı şekillerde üretilebilmektedir. Bu termokupl modelleri arasında M8 döner kafa termokupl modelleri de yer almaktadır. Yüksek sıcaklık derecelerinde ölçüm yapabilen bu ürünler iki farklı alaşımın ucunun kaynaklanması ile oluşturulan sıcaklık ölçüm ürünleridir.

Kaynak noktaları sıcak nokta diğer açık iki uç soğuk noktaları ise referans noktaları olarak adlandırılır. Sıcak nokta ile soğuk nokta arasındaki sıcaklık farkı M8 döner kafa termokupllar sayesinde tespit edilebilmektedir. Sıcak farkına göre soğuk nokta uçlarında mV mertebesinde gerilim üretilmektedir.

Rezistans Market olarak sizlere sunduğumuz M8 döner kafa termokupl modelleri uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklılık yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Dünya kalite standartlarında üretilen M8 döner kafa termokupllar K tipi ve J tipi gibi farklı tiplere sahiptir. Standart ölçülerde ve modellerde üretilen bu termokupl modelleri aynı zamanda isteğinize özel olarak da üretilebilmektedir.

Kişiye özel üretim imkanımızdan yararlandığınız zaman Ankara, Bursa, İzmir, Konya ve İstanbul gibi şehirlere sunduğumuz erken termin seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. M8 döner kafa termokupl modelleri arasından seçiminizi yaparak bizlere özel siparişlerinizi iletebilirsiniz.

M8 Döner Kafa Modelleri

Erken termin tarihlerimiz ve ürünlerimiz hakkında teknik detaylı bilgi için ekibimizi arayabilirsiniz. Ser Rezistans kuruluşu olan Rezistans Market olarak sizlere sunduğumuz ürünlerimizin fiyatları seçimlerinize ve isteklerinize göre değişkenlik gösterebilir. M8 döner kafa fiyatları seçeceğiniz ürünün boyutları ve özelliklerine göre değişebilir.

Her biri farklı ihtiyaçlara çözüm sağlayabilecek kapasitede üretilen M8 döner kafa termokupl modelleri endüstriyel çalışma alanlarınızda da kullanabileceğiniz esnekliğe sahiptir. İhtiyaçlarınıza profesyonel çözümler arıyorsanız sizler de bizimle iletişime geçebilir ve özel siparişlerinizi hızlı teslimat güvencesi ile bizlere iletebilirsiniz.

Sepetiniz Boş