Seramik Yalıtımlı Rezistanslar

Seramik yalıtımlı rezistans modelleri farklı sektörlerde ihtiyaç duyulan rezistans modelleri arasında yer almaktadır. Endüstriyel alanlardaki kullanıma da uygun olan seramik yalıtımlı rezistanslar aynı zamanda malzemelerin eritilmesinin gerektiği durumlarda da kullanılır. Kalıplama işleminde de kullanılan seramik yalıtımlı rezistans modelleri yüksek sıcaklık derecesinde eriyen ve hızlı üretimin gerektiği alanlarda büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Yüksek wattlı rezistansların gerektiği bütün ortamlarda kullanılan seramik yalıtımlı rezistanslar boş konumdayken test edilebilecek özelliklere sahiptir. Seramik yalıtımlı rezistans modelleri uygulama ve imalat şekillerine göre farklı şekillerde ortaya çıkar. Bu modeller arasında seramik yalıtımlı kelepçe rezistanslar, seramik yalıtımlı enerji tasarruflu panjurlu rezistanslar, seramik yalıtımlı ekstra panjurlu rezistanslar, seramik yalıtımlı plaka rezistanslar ve seramik yalıtımlı enerji tasarruflu plaka rezistanslar yer almaktadır.

Son derece yüksek ısı geçirgenliği olan seramik malzemesi sayesinde seramik yalıtımlı rezistanslar uzun yıllar boyunca kullanılabilecek özelliklere sahiptir. Isının daha hızlı ve aynı anda dağılabilmesi için kron ve nikel spiral tellerin iyi bir şekilde monte edilmesi gerekebilir. Seramik elyaf ile sarılmış olan ve bu malzeme ile elde edilen ısı yalıtımı sayesinde %25 ile %50’e varabilecek enerji tasarrufu ortaya çıkmaya başlayabilir.

Seramik Yalıtımlı Rezistans Fiyatları

Ser Rezistans kuruluşu olan Rezistans Market olarak seramik yalıtımlı rezistans ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyoruz. İstediğiniz ölçülerde ve boyutlarda üretim yaparak işletmelerinizin ihtiyaçlarını mümkün olabilecek en güvenilir şekilde karşılıyoruz. Seramik yalıtımlı rezistans fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Ancak sizlere sunduğumuz seramik yalıtımlı rezistans modelleri her kişinin bütçesine uygun olabilecek alternatif seçeneklere sahiptir.

Ankara, İstanbul, Konya, İzmir ve Bursa gibi illerden sipariş vermeyi düşünüyorsanız daha hızlı teminat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Termin seçenekleri ve tarihleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sepetiniz Boş