Seramik Düz Rezistanslar

QFE SERAMİK DÜZ REZİSTANS
17,4 €

HFE SERAMİK DÜZ REZİSTANS
14,1 €

SFSE SERAMİK KARE REZİSTANS
14,2 €

FFE SERAMİK DÜZ REZİSTANS
14,1 €

Ser Rezistans kuruluşu olan Rezistans Market olarak sizlere sunduğumuz seramik düz rezistanslar endüstriyel, ticari ve yerel uygulamalarda kullanabileceğiniz rezistans modelleri arasındadır. Bir endüstri standardı olmaya başlayan seramik düz rezistans modelleri FeCrAL rezistans telleri ile birlikte kullanıldığında en yüksek sıcaklık derecelerine erişebilmektedir.

Özel formüle edilen gövde hamurları sayesinde 750 santigrat dereceye kadar çıkabilen seramik düz rezistansların FFE modelleri ile 1000 watt güç elde edebilmeniz mümkündür. Düz bir gövde yüzeyi olan ve homojen infrared dağılımı elde edebileceğiniz seramik düz rezistanslar uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklılığa sahiptir.

Kızılötesi seramik yayıcılar vasıtasıyla çalışabilen seramik düz rezistansların seramik gövdeye gömülü olan katı dökme öğeleri güvenilir bir çalışma imkanı elde edebilmenizi sağlar. Düz katı yakıtlı olan ısıtıcı gövde kısımları farklı uygulamalar için farklı ışıma çıktılarına da sahiptir.

Seramik Düz Rezistans Fiyatları

Endüstriyel alanlarda ve mühendislik alanlarında büyük bir ihtiyaç haline gelen seramik rezistans fiyatları sizin seçeceğiniz model ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Seramik kızılötesi ısıtıcıların vazgeçilmez parçası olan seramik düz rezistanslar size uzun dalga kızıl ötesi ışınım elde etmeniz için imkan tanır.

1. sınıf kalitede ürettiğimiz seramik düz rezistans modelleri termoform ısıtma cihazları, ambalajlama endüstrisi, dış mekan ısıtıcıları ve dinlenme merkezleri ile birlikte aynı zamanda sauna gibi yerlerde de kullanıma uygundur. Geniş bir kullanım alanına sahip olan seramik düz rezistanslar kürleme ve boya kurutma gibi farklı alanlarda da kullanılır.

Çevreye karşı duyarlı olarak üretilen seramik düz rezistansları isteğinize özel boyutlarda üretebildiğimiz seramik düz rezistans modellerini Ankara, İstanbul, İzmir, Konya ve Bursa gibi şehirlerimize daha hızlı teslim etmekteyiz. Bu teslim tarihlerini öğrenebilmek için bizlerle iletişim kanallarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sepetiniz Boş