Bahçe ve Balkon Elektrikli Isıtıcı
...
Bahçe ve Balkon Elektrikli Isıtıcı
Bahçe ve Balkon Elektrikli Isıtıcı

Bahçe ve Balkon Elektrikli Isıtıcı Modelleri ve Fiyatları

Serin sonbahar akşamlarında ve kış aylarında birçok insan bahçe ve balkon keyfine ara vermek zorunda kalır. Buna karşın elektrikli ısıtıcılar, açık alanlardaki bu ısınma problemine başarılı çözümler getirmektedir. Bu alanlarda kullanılan infrared ısıtıcıların en önemli özelliklerinden biri, ortamı değil doğrudan karşısında duran objeyi ve insanı ısıtma yönlü bir çalışma prensibine sahiptir. Bu sebeple elektrikli ısıtıcı modelleriyle, bahçe ve balkonlarınızda keyifli bir şekilde zaman geçirmeye devam edebilirsiniz.

bahçe ve balkon elektrikli ısıtıcı

Bahçe ve balkon elektrikli ısıtıcıları genel olarak stant ile kullanılmaktadır. Bu sayede istendiği zaman bahçede istendiği zaman iç mekânda kullanıma olanak tanır. Aynı zamanda balkonlarında sık sık vakit geçirmeyi sevenler, duvara monte edilen ısıtıcıları da kullanabilmektedir. Bu ısıtıcı modelleri birçok farklı teknik özelliğe sahiptir. Bu özellikler sayesinde arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizde açık havada sıcak sohbetlere devam edebilir, keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Bahçe ve Balkon Elektrikli Isıtıcı Modelleri

Açık alanlarda kullanabileceğiniz birçok farklı elektrikli ısıtıcı modeli bulunmaktadır. Bu ısıtıcıları restoranların, kafelerin ve otellerin bahçelerinde de yaygın olarak görebilirsiniz. Doğrudan insana yönelen kızılötesi ışıklar sayesinde, tüm ortamında değil önünde duran insanların ısısını artıran ısıtıcılar, oldukça kullanışlıdır.

Balkon, teras ve bahçelerin vazgeçilmezi haline gelen elektrikli ısıtıcılar, birçok farklı modele sahip olmasıyla bilinmektedir. Bu modeller genel olarak teknik özellikleriyle birbirinden ayrışmaktadır. Özellikle ısıtma güçleri, modelleri çeşitlendiren temel faktördür. 1500, 2000, 2500, 3000 ve 4000 Watt ısıtma gücüne sahip olan çeşitli elektrikli ısıtıcı modelleri bulmanız mümkündür. Elektrikli ısıtıcı modelleri, bu farklı özellikleriyle birçok farklı ihtiyaca cevap vermektedir. Eğer geniş bir bahçeniz varsa ve çokça misafir ağırlıyorsanız daha güçlü bir ısıtıcı modeli satın almanız, ihtiyaçlarınızı daha kolay karşılamanızı sağlayacaktır. Eğer kış aylarında küçük bir balkonda çay keyfi yapmak istiyorsanız daha düşük ısıtma gücüne sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Bahçe ve balkon elektrikli ısıtıcı modelleri uzaktan kumanda gibi bir takım ekstra özelliklere de sahip olabilir. Bunun yanı sıra ısıtıcıların fiziksel şekilleri de modele göre değişkenlik gösterir. Bu ısıtıcılar kısa ya da uzun tip olabilmektedir. İç mekânlarda da rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ısıtıcılar, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmaktadır.

Bahçe ve Balkon Elektrikli Isıtıcıların Özellikleri

Bahçe, balkon ve teraslarda kullanabileceğiniz elektrikli ısıtıcılar birçok farklı özelliğe sahiptir. Bu özelliklerden belki de en önemlisi ise yukarıda da bahsettiğimiz gibi, infrared ısıtıcıların doğrudan önünde duran nesneleri ısıtmasıdır. Bu sebeple açık havanın ısıtılmaya çalışması gibi gereksiz bir enerji kaybı yaşanmamakta ve daha verimli bir şekilde ısınma ihtiyacı karşılanmaktadır. Açık alanları ısıtmak yerine insanları ve kıyafetleri ısıtan bu teknoloji sayesinde, bahçelerde ve balkonlarda soğuk aylarda dahi eğlenceli anılar biriktirebilirsiniz.

Bu ısıtıcıların bir başka özelliği ise insan sağlığına hiçbir zararları olmamasıdır. İçerisinde bulunan teknoloji sayesinde, kızılötesi ışınlarla ısınma yapılmaktadır. Bu ışınlar sağlık sektöründe de kullanılmaktadır. Aynı zamanda bu ısıtıcılar düşük enerji ile yüksek performans sağlamaktadır. Bu sayede daha düşük enerji faturalarıyla, açık havalarında sıcak bir ortamın tadını çıkarabilmenizi sağlar. Az enerjiyle çalışıyor olması ekolojik dengenin korunması açısından da önemli bir faktördür. Bu sayede hem daha düşük maliyetli faturalara sahip olduğunuz gibi, çevrenin korunmasına da katkıda bulunabilirsiniz.

Bahçe ve balkon elektrikli ısıtıcıların bir diğer önemli özelliği ise yüksek güvenlikli olmalıdır. Elektrik aksamının kaliteli materyallerle üretilmesinden dolayı, bu noktadaki bir arıza yangın gibi riskleri minimum seviyelerde tutmaktadır. Bunun yanı sıra devrilme emniyeti bulunan elektrikli ısıtıcılar, hareket ettikleri anda kendi kendilerini otomatik olarak kapatırlar. Bu durumda cihaz devrilse dahi yangın riski ortadan kaldırılmış olur. Açık alanlarda kullanılan elektrikli ısıtıcıların sahip oldukları bir diğer özellik ise su ve tozdan etkilenmiyor olmalarıdır. Bu tip ısıtıcı modelleri yağmur yağsa dahi bozulmayacaktır ve bahçe gibi alanlardaki yoğun tozdan etkilenmeden çalışmaya devam edecektir.

Teraslarda, bahçelerde ve balkonlarda kullanacağınız elektrikli ısıtıcıların özelliklerinden biri ise kolayca monte edilebilir olmasıdır. Herhangi bir ustaya ihtiyaç duymaksızın bu ısıtıcıları monte edebilir ya da sökebilirsiniz. Standları sayesinde, dilediğiniz yere taşıyabileceğiniz ısıtıcılar, her alanda güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir.

Bahçe ve Balkon Elektrikli Isıtıcı Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Elektrikli ısıtıcılar soğuk havayı ısıtmak yerine, önünde bulunan insanları, kıyafetleri ve eşyaları ısıtmaktadır. Bununla birlikte infrared elektrikli ısıtıcılar geniş bir model yelpazesine sahiptir. Bu model yelpazesi içerisinden hangisini tercih edeceğiniz ise önemli bir konudur. Tercihte bulunurken dikkat etmeniz gereken bazı faktörler vardır. Bu faktörler sayesinde ihtiyaçlarınızı tamamen karşılayan bir model seçimi yapabilirsiniz.

Bahçe ve balkon elektrikli ısıtıcı seçiminizde dikkat edeceğiniz ilk nokta, watt değeri olacaktır. Bu ısıtıcılar 1500 watt değerinden başlayarak 4000 watt değerine kadar farklı modellere sahiptir. Bu noktada tercihinizi ihtiyaçlarınıza göre yapmanız gerekir. Eğer geniş bir bahçeniz ya da terasınız varsa ve fazla sayıda insanı aynı anda ısıtmak istiyorsanız, yüksek watt değerine sahip bir elektrikli ısıtıcı tercih etmeniz daha faydalı olacaktır. Bununla birlikte eğer daha küçük bir alanı ısıtmak istiyorsanız, örneğin kış aylarında balkonunuzda keyifli bir vakit geçirmeyi seviyorsanız daha düşük değerlere sahip ısıtıcıları tercih etmeniz gerekir.

Bahçe ve balkonlarınız için elektrikli ısıtıcı satın alırken dikkat etmeniz gereken önemli konulardan biri de, üretim materyallerinin kalitesidir. Üretim materyalinin daha kaliteli olması kullanım ömrünün daha uzun olması anlamına gelmektedir. Aynı zamanda daha kaliteli malzemelerin olması, kaza riskini de azaltmaktadır. Elektrikli ısıtıcı alırken önemli bir başka nokta ise güvenliktir. Yeterince güvenlik önlemine sahip olan bir ısıtıcıya sahip olmanız, sizi özellikle yangın gibi afetlerden koruyacaktır.

Bahçelerde, balkonlarda ve teraslarda kullanabileceğiniz elektrikli ısıtıcı seçiminizde, üretici firma oldukça önemli bir diğer konudur. Güvenilir bir üretici firmadan ısıtıcı alarak, birçok sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Bunun yanı sıra dikkat edeceğiniz konulardan biri enerji tasarrufudur. Enerji tasarrufu sağlayan bir ısıtıcı hem faturalarınızın daha düşük olmasını sağlar hem de ekolojik dengenin korunmasına yardımcı olur. Bunların yanı sıra elektrikli ısıtıcı fiyatları da dikkat edeceğiniz konulardan bir başkasıdır.

Bahçe ve Balkon Elektrikli Isıtıcı Fiyatları

Balkon ve bahçelerinizde kullanabileceğiniz elektrikli ısıtıcılar birçok farklı modele sahiptir. Bu modeller arasından bir tercih yaparken, fiyatlara da dikkat etmeniz gerekir. Bu cihazların fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu faktörlerin başında ise teknik özellikler gelir. Daha yüksek watt değerine sahip cihazların fiyatları da daha yüksek olabilir. Bunun yanı sıra cihazların kumandalı olması, ekstra özellikler, tasarımı gibi birçok faktör fiyatı belirleyecektir.

Fiyatlar konusunda bir diğer önemli ayrıntı ise firma politikaları ve ürünün materyallerinin kalitesidir. Bahçe ve balkon elektrikli ısıtıcıların üretim materyallerinin kalitesi arttıkça fiyatlarda da belirli yükselmeler görmek olağandır.

Bahçe ve balkon elektrikli ısıtıcı fiyatları değişken olmakla birlikte, açık alanlarda kullanabileceğiniz en iyi seçenekleri sunmaktadır. Ser Rezistans, soğuk sonbahar akşamlarında ve kış aylarında kullanabileceğiniz birçok farklı elektrikli ısıtıcı modeli üretmektedir. Bu modellerin tüm teknik detaylarını inceleyerek, ihtiyacınıza yönelik en kaliteli ürünü seçebilir ve hızlı bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

Sepetiniz Boş