Cam Rezistans

...
Cam Rezistans

Elektrik enerjisini ısı enerjisine çeviren birçok çeşitte rezistans vardır. Cam rezistans bu çeşitlerden bir tanesidir; tüp şeklinde camın veya doğrudan camın içine yerleştirilen ısıtıcılar ile cam rezistanslar imal edilmektedir. Cam rezistanslar, akvaryum ısıtıcısından otomobile, buzdolabından infrared ısıtıcılara kadar geniş bir yelpazede kullanımı vardır. Sektörün ihtiyaç duyduğu cam rezistansının üretim ve teminini yapmaktayız.

cam rezistans

Quartz Cam Rezistanslar

Elektrik sobaları, mutfak cihazları, elektrikli ev aletleri, sanayi fırınlarında ve infrared ısıtıcılarda quartz cam rezistanslar kullanılmaktadır. Saplama veya soketli olarak quartz cam rezistans imalatı yapmaktayız. İstenilen teknik şartları sağlayan değerlerde ve ölçülerde imalatlar için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Rezistans ölçüleri olarak 250 cm kadar üretimimiz olup, cam boru çapları 6 mm’den 25 mm‘ye kadar değişmektedir. Cam yüzeyleri süt beyaz, tam ve yarı şeffaf olabilmektedir. Farklı yüzey tercihleri içinde üretim yapabilmekteyiz. Yassı kesit üretim şekli de, cam rezistans üretimlerinden bir tanesidir.

Satışını yaptığımız tüm ürünlerin yedek parça ve servis hizmetleri olarak takibini yapmaktayız. En uygun seçimi yapmak için firmamız ile iletişime geçerseniz, sizlere teknik veriler konusunda gerekli durumlarda yardımcı olmaktayız. Özel üretim Cr-Ni , bakır ve çelik rezistans çeşitleri için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz Kullandığınız quartz cam rezistanslar eğer teknik şartnameleri sağlamaz ise enerji tüketimi ve sistem yönünden sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Ser Rezistans ürünleri uluslararası kalite şartlarında imal edilmekte olup, güvenle kullanabilirsiniz.

Enerji tasarrufu yönünden kullanışlı olan quartz cam rezistanslarımızı, uzun süreler boyunca cihazlarınızda sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Üretim devamlılığı ve hızlı teslimat sayesinde de müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Üretim devamlılığı yedek parça temini için ve kullandığınız cihazların sizlere uzun süre hizmet etmesi için sağlanması için gereken önemli kıstaslardan bir tanesidir.

Piyasa da en çok bulunan standart üretim boru çapları 8-10-16-18-23 ve 25 mm’dir. Üretim boyları ise 250 mm’den 3500 mm’ye kadar olmaktadır. Özel üretim istekleriniz için iletişime geçmeniz durumunda kişiye özel üretimde yapılmaktadır. Ev içerisine kullanımda verimlilik kadar şıklık ve sağlamlıkta önemli olmaktadır. Üretimimiz olan cam rezistanslar zarif ve sağlam yapısı ile birçok sektörde öncelikli tercih olmaktadır.

Her türlü ısıtıcı elemanları için, web sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Cam rezistanslarımız içerisinde elektrikli ısıtma elemanları olarak paslanmaz Cr-Ni karışımı sarmallarla oluşmuş direnç tellerine veya borular kullanmaktayız. Alaşım oranlarındaki denge rezistans kalitesini etkileyen faktörlerden bir tanesidir.

Cam rezistanslar 24 v ile 500 v arası gerilim için üretilmektedir, gerilim rezistansın kullanıldığı cihaza göre değişkenlik göstermektedir. Enerji tüketimi 250 w ile 10000 w arası değişmektedir. Cam rezistans modellerimizin tümünde tüketilen enerji ile yüksek oranda ısıtma sağlanarak verimli bir dönüşüm sağlanmaktadır.

Buzdolabı Cam Rezistansı

Tüm soğutucuların içerisinde onların düzgün çalışmasını sağlayan rezistanslar bulunmaktadır. Buzdolabı ve rezistans tanımları birbirlerine zıt olarak algılansa bile, soğutma sisteminin içerisinde rezistanslar bulunur. Soğutucu cihazlarda kullanılan rezistansların kalitesi ve uzun süre işlevini eksiksiz yapması enerji tüketimini doğrudan etkilemektedir. Üretimini yaptığımız buzdolabı cam rezistanslarını güven ile her marka soğutucunuzda kullanabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden buzdolabında kullanılan cam rezistansların satışını da yapmaktayız. Buzdolabı cam rezistansları, soğutucu gövdesinde bulunan cam boru içerisinde ısıtma yapan hassas bir parça olmaktadır. Ülkemizde kullanılan birçok marka buzdolabında cam rezistanslarımız kullanılmaktadır.

Buzdolabı cam rezistansı ölçüsü alırken plastik kısmı ile beraber almalısınız. Ölçüm şekli için telefon ile ulaştığınız müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Akvaryum Isıtıcıları

Akvaryum ısıtıcıları da özel birer cam rezistans olmaktadırlar. Akvaryum içerisindeki canlıların ideal yaşam ısısı bu ısıtıcı sayesinde olmaktadır. Cam tüp içerisinde olan rezistans akvaryum taşınma ve temizlik esnasında iyi korunmalıdır. Her canlının su ısı ihtiyacı farklı olduğundan akvaryum ısıtıcıları özel tasarım gerektiren cihazlardandır. Sitemiz üzerinden farklı büyüklükte akvaryumlar için değişik modellerde ısıtıcıları da bulabilirsiniz.

Cam Rezistanslar Fiyatları

Kullanım yerlerine ve ihtiyaçlara uygun çok değişik şekillerde cam rezistans modelleri bulunmaktadır. Buğu çözmekten ortam ısıtmaya, balıklara yeterli sıcaklık sağlamaktan ev aletleri çalıştırmaya kadar geniş bir aralıkta bu rezistanslardan faydalanılmaktadır. Ürün kalitesini belirleyen birçok faktör vardır. Bunları cam kalitesi ve kalınlığı, birleşim şekli, cam şekli, rezistans büyüklüğü olarak sıralayabiliriz. Cam rezistanslar kullanıldığı cihazın çalışma randımanını etkileyen parçalardan olduğu için seçimi doğru yapılmalıdır. Bu seçim yapılırken kapasite, boyut ve teknik değerlerin dikkate alınması uzun süreli kullanımın şartlarından olmaktadır.

Montaj kolaylığı açısından ve verimliliği nedeni ile birçok işletme ve kişi tarafından cam rezistans çeşitlerimiz tercih edilmektedir. Diğer rezistans çeşitlerimizde olduğu gibi, cam rezistanslarımız da uygun fiyat ve kaliteli malzeme nedeni ile sektörün tercih edilen ısıtıcılarındandır. Cam rezistans ihtiyaçlarınızda, sadece fiyata değil, kalite ve arkasındaki desteğe de bakmanız uzun süreli kullanımlarda her zaman yararınıza olacaktır.

Cam rezistans ile ilgili satış sonrası ihtiyacınız olabilecek diğer eklenti parçaları, cam ve rezistans telleri için de bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Sepetiniz Boş