Daldırma Su Isıtıcı Rezistans

...
Daldırma Su Isıtıcı Rezistans
Daldırma Su Isıtıcı Rezistans

Kazan tipi ısıtıcı olarak da bilinen daldırma su ısıtıcı rezistans modelleri sıvı malzemelerin ısıtılması amacıyla kullanılan ürünlerdir. Endüstriyel alanda en önemli malzemelerden biri haline gelen daldırma tipi ısıtıcı çeşitlerinin farklı materyallerden üretilebiliyor olması, pek çok farklı sıvı malzemenin ısıtılmasında rahatlıkla kullanılabilmesini de beraberinde getiriyor. Bu ürünlerin sıvı ile temas eden bölümü genellikle teflon malzemeden üretiliyor.

Bu ürün çeşitlerinin teknik özelliklerinin de birbirinden çok farklı olduğunu belirtmek lazım! Hatta teknik özelliklerine göre pek çok farklı grupta değerlendirilebilen daldırma su ısıtıcı rezistans modelleri termostat çeşitlerine ya da limitör ekipmanlarına entegre bir formda kullanılabildiğini de belirtmek gerekiyor. Bu ürünler arasında en sık kullanılanlar tek faz ve 3 faz modellerdir.

Isı Değeri Ayarlanabilen Daldırma Su Isıtıcı Rezistans

Isı değerleri ya da ısının alt ve üst limit değerleri rahatlıkla belirlenebilen ürün çeşitleri de bulunuyor. Bu sayede sıvı materyallerin sadece istenen sıcaklığa ulaşması mümkün olabiliyor. Az ya da fazla ısınma problemleri bu özellik sayesinde tamamen ortadan kalkıyor. Zira endüstriyel alanda sıklıkla kullanılmasının nedenlerinden biri de budur.

Bu arada daldırma su ısıtıcı rezistansların 230 V ve 400 V gerilim seçeneklerinin de olduğunu belirtmek gerekiyor. Endüstriyel alanda sıvı ısıtma ihtiyacının karşılanması için hem en ekonomik hem de en kullanışlı seçenek olan bu ürün modellerini online sipariş sitemizde inceleyebilirsiniz.

Sepetiniz Boş