Endüstriyel Infrared Isı Paneli

...
Endüstriyel Infrared Isı Paneli
Endüstriyel Infrared Isı Paneli

En fazla verimliliği almak adına tasarlanan ve günümüzde endüstriyel infrared olarak da bilinen infrared isıtma çeşitleriyle birlikte pek çok alanda kullanım seçenekleriyle geniş bir kullanım alanı vardır. Kendine has özellikleri sayesinde yüksek kapasiteli ısıtma süreçlerinde ısıtıcı lambalar, dış yüzeyindeki alüminyumun yanmasına izin vermeden ortamın ısınması ya da istenen yere doğru ısıyı en iyi şekilde sağlamaktadır.

Normal şartlarda ısıtma süreçlerini hızlandırarak aniden ısınan infrared ısıtma modelleriyle işletmelerde geniş bir kullanım alanı mevcuttur. Günümüz teknolojisiyle üretilen bu ürünler, daha hızlı ve daha pratik bir ısınma süreci sağladığı gibi geniş bir alana yayılabilen ısıtıcı özelliği sayesinde de istediğiniz açık mekanlarda da geniş bir ısıtma özelliğini sizlere sunar. Doğrudan ışığın gittiği her yere yüksek ısıda ısıtıcı görevi görerek etki ederken, geniş bir alanda da istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 

Tasarım açısından bu ürünlerin estetik kaybı olmaksızın çok daha yetkin şekilde dikkat çeken görünümüyle beraber infrared sistemlerde çok geniş bir şekilde kullanımı bulunur. Herhangi bir görüntü kirliliği yaratmaz, geniş alanlarda da çok rahat şekilde kullanabilirsiniz. Çok hızlı şekilde ısı yaymaya başlayan özelliğiyle beraber enerji tasarrufuna karşı da uygun bir şekilde üretilmiştir.

Endüstriyel Infrared Isı Panel Özellikleri

Paslanmaz çelikten üretilen bu paneller, pek çok alanda uzun ömürlü bir kullanım imkanını da yansıtmaktadır. Rezistans Market aracılığıyla dilediğiniz şekilde satın alabilir, CE standartlarına uygun kablolama tesisatı sayesinde de en iyi şekilde tercihlerde bulunabilirsiniz. Ayaklarında bulunan ayarlanabilir portatif özelliği sayesinde eğimli tüm alanlarda da yetkin bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hem neme dayanıklılığı hem de dış ortamlara karşı kusursuz gövde yapısı sayesinde de çok rahat şekilde spor salonu, sanayi tipi modeliyle geniş pek çok alanda kullanabilirsiniz. Enerji tasarrufuna uygun şekilde estetik kullanım sağlayacağınız bu modellerde en iyi şekilde geniş bir kullanım imkanından da faydalanabilirsiniz. 

Tavana yüksek derecelerle asmak istediğinizde de benzer şekilde yine bu ürünlerden faydalanabiliyorsunuz. Çok daha yüksek, sanayi veya endüstriyel tipte bulunan infrared fırınlar kullanacağınız alanlarda da kolay kurulum ve kullanım imkanından da faydalanmış olabilirsiniz.

Endüstriyel Infrared Isı Panel Kullanım Alanları

Çeşitli işletmelere özel olarak ekonomik ısınma çözümleri sunan bu infrared ısıtıcı modelleriyle beraber kolay montaj edeceğiniz şekilde birbirinden farklı birçok alanda kullanabilirsiniz. Hızlı ısıtma özelliğinden tutunda enerji tasarrufu ve kurulum kolaylığıyla beraber atölye, fabrika gibi alanların tamamında kullanabilirsiniz.

Benzer şekilde spor salonu ya da eğlence alanlarında, tank veya uçakların ısıtılması gereken hangarlara ilişkin ısıtma alanlarında, camilerde, kilise veya benzer ibadethanelerde tavana asarak ısıtmak istediğinizde de yine tercih edebilirsiniz. 

Bir diğer açıdan acil olarak ısıtılması gereken bölgelerde, geniş bir alanın hızlıca ısıtılması istendiğinde, açık havalarda ısınmak istendiğinde de cafe, restoran gibi mekanlarda geniş bir ısıtma sistemi kurmak için bu sistemleri tercih edebiliyorsunuz. Enerji tasarrufu ve hızlı ısıtma sistemleriyle beraber ekonomik koşullardan da faydalanır ve en iyi şekilde ısıtma ortamınızı yaratmış olabilirsiniz.

İletişim Formu
Sepetiniz Boş