Fritöz Rezistansları

Gıdaların yüksek ısı ile birlikte pişirilmesi ve tüketime hazır hale getirilmesi sizlere her zaman enerji tasarrufu sağlar. Fritöz rezistansları da gıdaların yüksek ısıda hızlı ve güvenilir bir şekilde pişirilmesine yardımcı olur. Yiyecek sektöründe yer alan işletmelerin de sık sık tercih ettiği fritöz rezistansları kısa süre içerisinde başarılı sonuçlar elde edebilmenizi sağlar.

Uzun yıllardır en fazla ilgi gören rezistans modelleri arasında bulunan fritöz rezistansı modellerini sizlere Rezistans Market olarak en güvenilir ve en ekonomik şekilde sunuyoruz. Fritöz rezistanslarını kullandığınız yıllar boyunca herhangi bir sorunla karşılamamanız adına özel malzemelerden özenle tasarlıyoruz.

Fritöz rezitansları kullanım alanınıza ve ihtiyacınıza göre farklı boyutlarda tercih edebilirsiniz. İşletmenizde, ofisinizde, müşterinize sunacağınız ürünün içerisinde kaliteli fritöz rezistansları kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gelin karar vermeden fritöz rezistansları biraz daha yakından inceleyelim.

Uygun Fiyatlı Fritöz Rezistansı Modelleri

İstenilen sıcaklık seviyesine erişebilmenizi sağlayan fritöz rezistansları yüksek performans elde edebileceğiniz rezistans modelleridir. Endüstriyel alanlarda da kullanıma uygun olan fritöz rezistansları büyük gıda fırınlarında, ızgaralarda ve fritözlerde kullanılabilecek şekilde tasarlanmaktadır.

Patates kızartması, tavuk kanat ve kızarmış deniz ürünleri gibi farklı gıdaları hazırlayabilmeniz konusunda sizlere yardımcı olabilecek olan fritöz rezistansı fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Ancak Rezistans Market olarak sizlere sunduğumuz fritöz rezistansı modelleri arasında her kişinin bütçesine uygun olabilecek fiyatlar yer almaktadır.

Ankara, İzmir, Bursa, İstanbul ve Konya gibi şehirlere erken termin imkanı ile sunduğumuz fritöz rezistansları 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile üretilir. Kolay kurulumu, minimum bakım ihtiyacı ve uzun servis ömrü olan fritöz rezistansları ile hızlı bir şekilde ısıtma ihtiyacınızı işletmelerinizde de pratik ve güvenilir bir biçimde sizler de karşılayabilirsiniz.

Sanayi Tipi Fritöz 

Tüketicilerin en çok tercih ettikleri kızartma işlemleri arasında yer alan patates kızartmaları, en çok lezzetiyle ve doyurucu hissi vermesiyle beraber tercih edilen besinlerden biridir. Hem pratik hem de iş gücünden sizi tasarrufa sokacak olan bu yemeklerle ilgili olarak sanayi tipi fritözlerle beraber siz de Rezistans Market ile isteklerinize uygun şekilde pek çok modele sahip olabilirsiniz. Çeşitli haznesi geniş seçenekleriyle beraber sanayi tipi fritöz modellerinden tutun da fritöz rezistansı gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. 

Müşteri taleplerine uygun şekilde, işletmelerin ihtiyacı olan en iyi hazne seçenekleriyle beraber ihtiyaca uygun olarak sanayi tipi fritözler sağlanmaktadır. Bu anlamda istekleriniz için uygun doğalgazlı ya da elektrikli modelleriyle beraber profesyonel kızartma işlemleriyle beraber istediğiniz gibi sanayi tipi fritözler kullanabilirsiniz. Fritöz rezistansı, paslanmaz çelik gövdesi sayesinde korozyona karşı dayanıklı olduğu gibi uzun yıllar kullanıma uygun şekilde hazırlanır. Bu sayede çıkartılabilir parçalarıyla beraber her zaman kolay temizleme imkanını da sizlere sunar.

Endüstriyel Fritöz

Elektrikli fritöz kategorisi içerisinde yer alan endüstriyel mutfak aletlerinden biri olan kızartma işlemleri için kullanılan fritözlerin endüstriyel fritöz modelleri, endüstriyel tipi mutfaklarda en çok aranan ve istenen modelleri oluyor. Günümüzde hem gazlı hem de elektrikli olarak çalışan; tek veya çift hazneli şekilde tercih edebileceğiniz büyük kapasiteli fritözler bulunur. Büyük işletmelere uygun kızartma haznesi genelde 10, 15 veya 23 litre şeklinde olabilmektedir. Aynı şekilde hazneleri 23 litre olacak şekilde çift hazneli endüstriyel fritözlerin de olduğunu söylemek mümkündür.

Endüstriyel mutfak aletlerinde fritöz rezistansı noktasında Rezistans Market ile çalışarak, isteklerinize uygun şekilde özel hazırlıklar yaptırabilirsiniz. Ergonomik formlarda hazırlanan bu tasarımlar, en iyi şekilde sizlere fayda sağlarken beklentilerinizin de üzerinde olacaktır. Bu sayede işletmeniz için uygun olarak güvenliğinizi arttıracağınız, havuz içi yağ sıcaklıklarının da isteklerinize uygun olabilecek modellerde tercihlerini yapabileceğiniz seçimleriyle beraber gazı ya da elektrikli fritöz modellerini seçebilirsiniz. 

Ev tipi dışındaki hacim olarak büyük ve genişlik olarak aranan sanayi tipi fritözlerle beraber siz de iki gruptan birini seçerken endüstriyel mutfak aletlerinizin yanına geniş ve büyük bir fritöz modelini seçebilirsiniz. İçerdiği endüstriyel tipi olmasıyla beraber fritöz rezistansının da seçimlerinize uygun şekilde geniş büyüklükte olması hesaplanarak, özel malzemeler kullanılmış şekilde üretilmesine önem verilmesi gerekir. Bu sayede en uygun seçimlerin de yapıldığı şekilde uygun tercihlerde bulunmuş olabileceksiniz.

Sepetiniz Boş