Hava Kanalı Isıtıcıları

...
Hava Kanalı Isıtıcıları
Hava Kanalı Isıtıcıları

Elektrikli hava kanalı ısıtıcıları havalandırma sistemlerinde son ısıtıcı olarak ve taze hava sistemlerinde dış havayı ısıtabilmek için kullanılmaktadır. Isı geri kazanım cihazlarında da ilave olarak ısıtma ihtiyacını karşılayabilmek için taze hava üfleme çıkışlarına da hava kanalı ısıtıcıları takılabilmektedir. Dünya kalite standartlarında üretilen hava kanalı ısıtıcıları aynı zamanda çevre dostudur.

Hava kanalı ısıtıcıları arasında VRE ve VCE modelleri yer almaktadır. VRE olan modeller dikdörtgen kanal tipi elektrikli ısıtıcılardır. İstenilen kanal kesitlerinde üretim yapılabilmektedir. VCE modeller, yuvarlak kanal tipi elektrikli ısıtıcılar arasında yer almaktadır. Standart yuvarlak kanal kesitlerine uygun olabilecek şekilde üretim yapılabilmektedir.

Hava Kanalı Isıtıcıları Güvenilir mi?

Kanal tipi elektrikli ısıtıcılar olarak da adlandırılan bu ısıtıcılara herhangi bir ek parça ilave edilmeden kanal sistemlerine montajının yapılabilmesi mümkündür. Endüstriyel ortamlarda da kullanılan hava kanalı ısıtıcıları istenilen boyutlarda üretilebilmektedir. Isıtıcı elemanları paslanmaz malzemelerden yapılmaktadır.

Gövde kısımları galvaniz sac olarak da üretilebilen hava kanalı ısıtıcıları kolay bir şekilde monte edilebilmektedir. Kullanım alanlarına göre farklı şekilde üretilen hava kanalı ısıtıcıları klima santrallerindeki ısıtmayı sağlamak için de kullanılabilmektedir. Çok düşük dış hava sıcaklıklarında taze hava emen sıcaklığın artırılması için de kullanılan hava kanalı ısıtıcılarını sizler de uzun yıllar boyunca farklı mekanlarda kullanabilirsiniz.

Hava kanalı ısıtıcılarını seçerken firma güvencesine dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Müşterileri tarafından olumlu geri dönüşler alan ve kaliteli ürünler tasarlayan firmaları tercih ettiğiniz zaman işlevsel özelliklere sahip olan ürünlere sahip olabilirsiniz. Hava kanalı ısıtıcısı fiyatları seçeceğiniz ürünün teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak hava kanalı ısıtıcıları arasında herkesin bütçesine uyum sağlayabilecek birbirinden farklı özel modeller yer almaktadır.

İletişim Formu
Sepetiniz Boş