Hava Temizleme Cihazı

...
Hava Temizleme Cihazı
Hava Temizleme Cihazı

Ultraviyole lambalar ile tasarlanan ve mor ötesi ışınlar ile de çalışabilen hava temizleme ürünleri arasında en fazla tercih edilen ise Aerem-19 oluyor. Aerem19 modeli ürün, kolay bir şekilde kullanılıyor. UV dezenfeksiyon sağlayabilen ürün hiç bir montaj işlemi ile uğraşmadan düz bir zeminde işlevsel özelliklerini en iyi şekilde sergileyebiliyor.

Ultraviyole Sterilizasyonu

Aerem- 19 ultraviyole sterilizasyonu sağlıyor. Sterilizasyon cihazı olarak kullanılan ve hava sterilizatörleri arasında bulunan Aerem 19 kapalı alanlarda sağlıklı ortamlar oluşturabilmek için kullanılıyor. Hava temizleme cihazları arasında yer alan bu ürün pratik kullanımı ve işlevsel özellikleriyle de ön plana çıkıyor.

Bu ürünü ev, ofis, atölye ve işyerlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. UV ultraviyole hava sterilizasyon cihazları arasında yer alan Aerem 19, sterilizasyon sistemleri içerisinde dikkat çekiyor. Hava ve yüzey arasında bir denge oluşturabilen sterilizasyon armatürleri sayesinde mekanlarınızdaki havayı daha sağlıklı bir hale getirmeyi sizler de başarabilirsiniz. Ultraviyole hava sterilizasyon cihazı olan Aerem 19 ile hastalıklara karşı da önlem alabilirsiniz. 

Düşük Elektrik Tüketimli Hava Temizleyicisi 

Hafif olması sebebiyle taşımanın yanı sıra yerleştirmenin de kolay olduğu bu ürün sayesinde yüksek hava hacmine sahip olabilirsiniz. 

Sterilizasyon armatürleri içeren Aerem-19, havada asılı kalan tüm zararlı mikroorganizmaları öldürerek konforlu ve hijyenik bir yaşam alanı sunar. Ultraviyole dezenfeksiyon işlevselliğini üstlenen bu ürün, uv-c ışığının sızdırmazlık özelliği sayesinde insan sağlığını olumsuz etkilemiyor. Uv hava temizleyici dendiğinde devrimsel bir ilki yaşatan Aerem-19 sayesinde bulunduğunuz ortamda sağlıklı bir hava yaratabilirsiniz. Aerem-19, gözle görülmeyen tüm mikropları öldürür. Sterilizasyon armatürleri sayesinde yüksek performans ve ihtiyaçlarınıza sağlıklı çözümler sunar. 

 

İletişim Formu
Sepetiniz Boş