İnfrared Ortam Isıtıcılar

...
İnfrared Ortam Isıtıcılar
İnfrared Ortam Isıtıcılar

İnfrared ısıtıcı nedir? İnfrared ısıtma teknolojisi son yıllarda en fazla tercih edilen ısıtma teknolojileri arasında yer almaktadır. Isıyı ışık ile yayabilen infrared ortam ısıtıcılar havayı ısıtmadan doğrudan objeleri ısıtabilecek ısıtıcılardır. Bu şekilde infrared ne demek sorusuna açıklık getirmiş oluyoruz. İş yerleri ve işletmelerin ısınma ihtiyacını karşılayabilecek olan infrared ortam ısıtıcısı modelleri geniş bir kullanım alanına sahiptir. Enerji tüketimi minimum seviyede olan infrared ortam ısıtıcıları kullanarak enerji tasarrufu elde edebilirsiniz. 

Enerji tasarruflu yapısı ile pek çok farklı işletme tarafından tercih edilen elektrikli ortam ısıtıcıları modelleri atölyeler, ofisler ve benzeri alanlarda yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Minimum enerji tüketimi ile maksimum sonuçlar elde edebilmenizi sağlayan infrared ortam ısıtıcılarını istediğiniz yere kolay bir şekilde monte ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uzaktan kumanda kontrolü de olan infrared ortam ısıtıcıları bu yapıları sayesinde size kolay bir kullanım imkânı da sunmaktadır. Farklı kademelerdeki ısı ayarlarını uzaktan kontrol edebilir ve dilediğiniz sıcaklık seviyesine ulaşıldığı zaman ortam ısıtıcılarınızın otomatik olarak kapatılmasını sağlayabilirsiniz.

İnfrared ısıtma Teknolojisinin Özellikleri Nelerdir?

İnfrared ısıtma sistemleri günümüzde en çok tercih edilen ısıtma ürünleri arasında yer alıyor. Havaların soğuması ile beraber gerekli ısınmanın edinilmesinde avantaj sağlayan ürün özellikleri sayesinde bu avantajlara sahip olunmasına destek oluyor.

Isıtma sistemleri arasından yer alan Infrared ısıtma sistemleri İnfrared teknolojisi ile hazırlanıp aynı zamanda kızılötesi ısıtma sistemi olarak da bilinmektedir. Isıtma sisteminin tercih edilmesinde etkili olan özellikleri aşağıda yer alıyor.

 • Dayanıklılık: Son derece dayanıklı olarak üretimi yapılan kızılötesi ısıtma sistemleri diğer birçok ısıtma sistemlerine göre daha uzun çalışma performansı gösterir.
 • Isınmada Ekonomik Çözüm Sunar: dayanıklılığı ve kısa sürede ısının elde edilmesinde olanak sunması ile bilinen İnfrared ısıtma sistemleri bu anlamda ekonomik bir avantajı da sizlere sunar.
 • Kısa Sürede Isınmanın Gerçekleştirilmesi: Çalıştırılması ile beraber ısının ortamda kısa sürede oluşmasına destek olan kızılötesi ısınma sisteminin bu özelliği sayesinde kullanımda son derece ayrıcalıklı bir tercihe de ulaşılmasını sağlamaktadır.
 • Sessiz Çalışır: kızıl ötesi ışınlar sayesinde ortam ısısının oluşmasına destek olan İnfrared ısıtma sistemleri fan ile çalışmaz. Fan ile çalışmaması ise ürünün sessiz çalışmasına etki eder. Bu ise sessiz ortam arzu edenler için ideal olmak ile beraber ısıtma sisteminin yarattığı gürültüden rahatsız olanlar içinde önemli bir özellik olarak yer almaktadır.
 • Nem ve Oksijen Seviyesinde Azalma Yapmaz: İnfrared teknolojisi ile hayata geçirilen sistem kısa sürede ortamda istenen ısının edinilmesini sağlarken bu işlem sırasında havanın nem ya da oksijen seviyesinde etki etmez. Böylelikle uzun süreli kullanımda kişilerde oksijen ya da nem azalması sebebi ile görülen baş ağrısı da yaşanmaz. Kızılötesi ısıtma sisteminin bu özelliği uzun süre ürün kullanımlarına yer açanlar için oldukça önemlidir.
 • Temiz Isı Kaynağıdır: Isının elde edilmesinde kısa sürede çözüm sunan İnfrared ısıtma teolojisi aynı zamanda temiz bir ısı kaynağıdır. Bu özelliği ile çevre dostu olarak da ifade edilmektedir.
 • Düşük Enerji Tüketimi: Kullanım özellikleri açısından son derece avantaj sağlayan Infrared ısıtıcılar aynı zamanda düşük enerji tüketimi ile de oldukça ekonomik bir ısınmaya yer açılmasında destek olmaktadır.
 • Kolay Montaj: İnfrared ısıtıcıların kolaylıkla montaj yapılarak kullanıma açılması ise birçok alanda rahatlıkla kullanılmasına da yardımcı olmaktadır.
 • Uzaktan Kumanda Desteği: İnfrared ısıtma sistemlerinin sunmuş olduğu bir diğer önemli özellik ise ürünün uzaktan kumandaya sahip olmasıdır. Bu sayede ürünü istediğiniz zaman açıp kapamanın yanı sıra dilediğiniz ısıya da geçiş yapmanız mümkün olmaktadır.

İnfrared Isıtma Teknoloji Kullanımının Avantajları

İnfrared ısıtma teknolojisi ile hazırlanan ısıtma sistemleri soğuk havalarda gerekli ortam ısısının elde edilmesinde avantaj sağlayan ısıtıcılardır. Birçok fayda suna İnfrared ısıtma sistemleri adından da anlaşılacağı gibi İnfrared teknolojisinin kullanımı ile hazırlanan özel ürünlerdir.

 • İnfrared ısıtma sistemlerinin bilinen en büyük avantajı anında ısı vermesidir. Kızılötesi ısıtıcı olarak da ifade edilen İnfrared ısıtıcılar açıldığı anda ışınlarını yaymaya başlayarak ısıtma işlemi için herhangi bir zaman harcanmaması ile bilinir.
 • İnfrared ısıtıcı sistemlerinin kullanımında herhangi bir ses ortamda oluşmaz. Infrared ısıtıcı sistemlerinin ısıtma işlemlerinde herhangi bir fan çalışmasına yer vermediği için sessiz çalışma özelliğine sahip olarak kullanılır. Sessiz çalışma özelliği ise ortamda huzur sağlaması nedeni ile de avantaj sağlamaktadır.
 • Temiz bir ısı kaynağı olan İnfrared ısıtma teknolojisine sahip olan ürün çevreye de herhangi bir atık bırakmaması ile bilinmektedir. Çevre dostu olan kızılötesi ısıtma sistemi fosil yakıt kullanmamaktadır.
 • Kızılötesi ısıtma ya da İnfrared ısıtma sistemi olarak da ifade edilen ürünler dayanıklıdır. Diğer ısıtma teknolojilerine oran ile 20000 saat kadar daha fazla çalışma ömrüne sahip olması ile de ekonomik bir seçimdir.
 • İnfrared ısıtma sistemleri havada bulunan oksijen seviyesini korumanın yanı sıra nem seviyesinde de azalma yapmaz. Bu sebep ile sağlıklı bir seçim olarak yer alan kızılötesi ısıtma uzun süre kullanımda görülen baş ağrısının da yaşanmasına mani olur.

İnfrared ısıtma sistemlerinin sunmuş olduğu avantajlardan yararlanarak kullanım ayrıcalığını elde etmek için kullanım alanları ve diğer detaylara da dikkat ederek buna göre seçim yapmanız önerilir.

İnfrared Isıtma Sistemlerinin Kullanım Alanları

Infrared ısıtıcı sistemleri farklı birçok alanda kullanılmaktadır. İnfrared teknolojisi ile üretilen ürün Infrared ortam ısıtıcı ile elde edilen avantajlar ürünün daha çok talep edilmesinde etkilidir. İşletmelerin ısıtma ihtiyacının giderilmesinde tercih ettikleri kızılötesi ısıtma teknolojisi aynı zamanda kafe ve restoran gibi alanlar içinde ideal kullanıma sahiptir. Ofis, kış bahçeleri ve daha birçok alanda İnfrared kullanımın avantajlarını edinebilirsiniz.

Otomatik Ayarlanabilir İnfrared Ortam Isıtıcıları

Zamanlama fonksiyonları olan infrared ortam ısıtıcıları otomatik olarak kapandığı için de ekstra enerji tasarrufu elde edebilirsiniz. İç ve dış mekanlarda kullanılabilecek olan infrared ortam ısıtıcılarını sizlere Rezistans Market olarak en ekonomik seçenekler eşliğinde sunuyoruz. İnfrared ortam ısıtıcısı fiyatları sizin seçeceğiniz ürünlerin özelliklerine göre değişebilir. Ancak ürün kataloglarımızda yer alan infrared ortam ısıtıcısı modelleri arasında her kişinin bütçesine uygun olan modeller yer almaktadır.

Ankara, İzmir, Konya, Bursa ve İstanbul gibi şehirlere sunduğumuz erken termin tarihleri için bizlerle iletişim adreslerimiz üzerinden de iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Üretimlerimizde kullandığımız 1. sınıf kalitedeki malzemeler sayesinde infrared ortam ısıtıcılarınızı uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

İnfrared Isıtma Sistemlerinin Teminin de Nelere Dikkat Etmeli?

İnfrared ısıtıcıların kullanım alanının fazla olması sebebi ile piyasada kaliteli tercihe yer açılmayan birçok ürün ile de karşılaşılmaktadır. Kalitesiz malzeme ile üretimi yapılan Infrared ısıtıcı alım işlemleri ile ürün kullanımının sunduğu avantajlardan istifade etmeniz mümkün olmamak ile beraber bütçenize de dost bir seçime yer vermiş olmazsınız. Bunun yanı sıra ürün alımlarında kullanım avantajında da yararlanmanın ayrıcalığına sahip olmak için yeterli özelliğe sahip seçimin gerçekleştirilmesi gerekir.

Kaliteli İnfrared Isıtma Sistemlerini Satın Almanın Faydası Nedir?

Isıtıcı modelleri arasında yer alan ve kızıl ötesi ışınlar ile ortamda ısının elde edilmesine olanak sunan Infrared ısıtıcı ürünleri içinden seçim yaparken kaliteli üretim özelliğine sahip olan tercihe yönelmeniz önemlidir.

Kaliteye sahip olan ürün alım işlemi ile kullanım avantajlarının tamamına sahip olabilirsiniz. Ürün kullanımında yüksek performans sunan kaliteli Infrared ısıtıcı aynı zamanda düşük enerji tüketimi ile de ekonomik bir ısınmanın yaşanmasına etki eder.

Kaliteli İnfrared ısıtma teknolojisi ile hazırlanan ürünler arasından seçim yaparken kullanım alanınıza göre de seçim yapmanız elde edilecek olan avantaj için önem taşımaktadır.

Kaliteli İnfrared Isıtma Sistemi Nasıl Anlaşılır?

İnfrared teknolojisi ile hazırlanarak soğuk havalarda kısa sürede ortam ısısının edinilmesine destek olan kızılötesi ısıtıcılar kullanım da avantaj sağlayan seçimlerdir. Farklı kullanım alanlarına sahip olarak sunulan ürünler arasından seçim yaparken kullanım avantajını da elde etmek için mutlaka kaliteli üretim özelliğine sahip olan tercihe yer açılması gerekir.

Kaliteli İnfrared ısıtma sisteminin satın alınması aşamasında fiyat kıyaslamasının yapılması istenen sonuca ulaşılmasında etki olmaz. Yüksek fiyatlı olan ürün her zaman en kaliteli üründür demek doğru olmaz. Kaliteli İnfrared ısıtıcı alım işleminde görsel özellikler de kaliteli ürün için belirleyici rol oynamamaktadır.

Kaliteli üretim özelliğine sahip olan Infrared ısıtıcı alımına yer vermek için konusunda uzman ve deneyimli firma seçimini tercih etmeniz önerilir. Yılların deneyimi ile Infrared ısıtıcı üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünler arasında seçiminizi yaparak kaliteli malzemeler ile hazırlanan ürüne sahip olmanın avantajını da elde edebilirsiniz.

İnfrared ısıtıcı temininde, ürününün arkasında duran firmaları tercih etmek sizin için her zaman daha avantajlı olacaktır. Siparişiniz sonrası infrared ısıtıcı istanbul ve diğer tüm illerimiz için ekibimiz tarafında hızlı bir şekilde temin edilmektedir.

Tanıtım Videosunu İzle
Sepetiniz Boş