Plaka Rezistans Çeşitleri ve Fiyatları

...
Plaka Rezistans Çeşitleri ve Fiyatları
Plaka Rezistans Çeşitleri ve Fiyatları

Plaka rezistans modelleri endüstriyel ısı sistemlerinde kullanılabilmektedir. Otomotiv-yan sanayi, kauçuk kesim kalıpları, tekstil sektörü, enjeksiyon makinaları ve daha pek çok farklı alanda da plaka rezistansları tercih edilebilmektedir. Çalışma ortamlarında meydana gelebilecek sorunlara cevap verebilecek nitelikteki plaka rezistanslar yüksek verimli krom nikel tellerden ve paslanmaz, bakır levhalardan üretilebilmektedir.

Boşta çalıştırılamayan plaka rezistansların üzerine uygun kalınlıklardaki baskı saclarının ilave edilmesi gerekir. Plaka rezistans çeşitleri ve fiyatları arasında pek çok kişinin ihtiyacına uyum sağlayabilecek seçenekler yer almaktadır. Fiyatlandırmalar ürünlerin marka, model ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Mika yalıtımlı ısıtıcılar gibi yüksek sıcaklık derecelerine dayanıklılık gösterebilen ürünlerin üzerine nikel-krom tel sarıldıktan sonra pirinç veya bakır levha sac kaplanarak üretimi başlatılır. Bağlantılar kablo çıkışlı, vidalı, statik klemensli veya fişli olarak yapılabilmektedir.

Plaka Rezistansların Teknik Özellikleri Nelerdir?

Plastik enjeksiyon ve kalıp ısıtma gibi alanlarda farklı watt seçeneklerine kadar yapılabilen işlemler için uygun olan plaka rezistanslar istenilen ölçülerde ve değerlerde siparişlerinize göre üretilebilmektedir. Daha yüksek watt seçeneklerine sahip olan ürünler arayanlar seramik kaplamalı plaka rezistansları tercih edebilirler. Ürünlerin teknik özellikleri tamamen sizin istek ve ihtiyaçlarınıza göre belirlenebilmektedir.

Geniş kullanım alanıyla dikkat çeken plaka rezistansların enerji bağlantıları istenilen şekilde üretilebilmektedir. Isıtıcılar istenilen en, boy ve watt özelliklerine sahip olabilecek şekilde tasarlanarak sizlere sunulmaktadır. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ve işlevsel özellikleriyle ön plana çıkan plaka rezistanslarıyla enerji tasarruflu bir şekilde çalışmalarınızı sürdürmeye devam edebilirsiniz. Dünya kalite standartlarında tasarlanan plaka rezistanslara göz atarak sizler de ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretebilirsiniz. Plaka rezistanslar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz Rezistans Market ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Sepetiniz Boş