Yanmaz Makaronlar

...
Yanmaz Makaronlar
Yanmaz Makaronlar

Isıya dayanıklı şekilde, dış yüzeyi silikon kaplamalı olarak üretilen, birbirinden farklı pek çok yanmaz makaronlar bugün 0.22 milimetre ölçülerinden başlayarak 10 mm kalınlıklarına kadar birbirinden farklı çeşitlilikte üretilmektedir. Her projeye uygun şekilde üretim noktasında 400 santigrat derecelere varan sıcaklıklarda kullanılabilir bu yanmaz makaronlar, günümüzde pek çok proje bazlı şekilde silikon kaplı dış yüzeyiyle beraber yanmalara karşı korunmaktadır.

yanmaz makaronlar

Genel olarak çalışma projeleri içinde bu makaronların sıcaklık dereceleri -60 derecelere kadar dayanıklılık göstermesiyle beraber 250 sıcaklık derecesinde de çok rahat şekilde kullanım imkanını sizlere sunmaktadır. Ev tesisat ve çeşitli alanlarda geniş bir kullanımı bulunan bu kablo çeşitlerinin üzerinde renk seçenekleri de değiştirilerek üretilmektedir. Dolayısıyla herhangi bir alanda, kabloların arasında da yanmaz makaronlar işaretlemek ve fark edilir olmasını sağlamak da bu sayede işe yaramaktadır.

Birbirinden farklı ısıya dayanıklı olarak üretilen yanmaz makaron çeşitlerinde, aradığınız temel şey yüksek ısı ile çalışmasıdır. Bunu en güvenli şekilde, birbirinden farklı tesisatlar yapabilir olmanızın da dışında her zaman yanma ve yangın gibi durumlara karşı projelerinizin güvenli kalmasını sağlayan yapısıyla en iyi şekilde kullanımı sağlamış olursunuz.

Yanmaz Makaron Çeşitleri

Yanmaz makaron çeşitlerinde aranan özelliklere göre pek çok çeşitleri bulmak mümkündür. Kablo çeşitleri arasında ısıya dayanıklılık, en çok aranan şey olurken yüksek ısı ile çalışmasının yanı sıra güvenli bir tesisat kurulumu için de olmazsa olmazlardan biridir. Bu nedenle cam elyaf ve silikon kaplı makaron çeşitleriyle birlikte nasıl bir çeşitlilik ararsanız Ser Rezistans ile birlikte bunu bulabilirsiniz. 

Yüksek ısıya dayanıklı olan kablo çeşitleri arasında bulacağınız bu makaron çeşitleriyle beraber kurulan tesisat düzeninin daha güvenli olmasını sağlar, güçlü ve güvenli bir yapı kurmayı da bu sayede başarmış olabilirsiniz. Proje bazlı şekilde 400 santigrat derecelere kadar çıkan ısıya dayanıklılığıyla beraber hem yanmaz hem de alev iletmez özellikleriyle beraber bilinirler. Çok seçenekli ısı aralıklarına göre bu makaron çeşitlerinin kullanımı istediğiniz pek çok alana göre de çeşitlendirilebilir.

Kullanım alanlarına bakıldığında bu ısıya dayanıklı makaron çeşitleri genel olarak kurutma sistemlerinden ısıtma sistemlerine kadar pek çok tesisatlar ise geniş bir kullanıma sahip olduğundan söz etmek mümkündür. Ayrıca makine içerisinde de ısıya maruz kalacak olan pek çok yerlerde de cam, demir ve seramik endüstrisi olan üretim tesislerinde de geniş bir kullanıma sahip olduğundan söz etmek mümkündür.

Yanmaz Makaron Fiyatları

Yanmaz makaron çeşitleri genel olarak yüksek sıcaklıkta çalışan ve çalıştırılması amaçlanan ürünlerdir. Genel olarak rezistans kabloların korunmasını sağlamak temel amaçlı geniş bir kullanıma sahip olan bu makaron çeşitlerinin sağlam yapısı sayesinde de yüksek ısı ve sıcaklıklara karşı izole edilmiş şekilde koruma ortamı yaratır.

Son derece korunaklı bir şekilde rezistans kabloların kullanımını sağlayan bu ürünler, günümüz şartları içerisinde yükse kapasiteli ve kaliteli yanmaz makaron kablo olarak uzun ömürlü şekilde, tesisat sistemlerinizin içlerinde döşenerek yangınlara karşı güvenli bir çalışma ortamını sizlere sunmuş olur. 

Genel itibariyle yüksek sıcaklıklarda kabloların zarar görmesini önleyeceği gibi yanmaz makaron koruması özelliğine, yüksek sıcaklık değerlerine göre de fiyat çalışması değişkenlik göstermektedir. Yanmaz makaron fiyatları birbirinden farklı, alanınıza göre değişiklik gösterirken doğru bir fiyat çalışması için siz de Ser Rezistans’a ulaşarak, burada bilgi ve destek alabileceğiniz satış temsilcileriyle görüşebilirsiniz.

İstediğiniz ve kullanılacak yüksek sıcaklığın olduğu birçok alana göre kabloların zarar görmeyeceği şekilde, rezistans kablolarınızın uygun şartlar içerisinde çalışacağı biçimde tercihlerinizi en iyi şekilde siz de yapabilirsiniz. Bunun için fiyat teklifi ve çalışması için direkt olarak Ser Rezistans ile iletişime geçerek, ön bilgi ve satış hakkında da genel fiyatlarla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

İletişim Formu
Sepetiniz Boş