Duvar Tipi İnfrared Isıtıcı

...
Duvar Tipi İnfrared Isıtıcı
Duvar Tipi İnfrared Isıtıcı

Bir diğer adı elektrikli soba olan infrared ısıtıcılar, evlerde ve işyerlerinde, ısınma ihtiyacı duyulan her ortamda kullanılabilen alternatif bir seçenektir. Talep edilen ısının, ışıkla birlikte ortama iletilmesine yardımcı olan bu ürünler, elektrikli ısıtıcı piyasasında en fazla tercih edilen modeldir. Tam anlamıyla modern ve en kaliteli materyalden üretilen duvar tipi infrared ısıtıcı ürünlerini kullanım alanınıza uygun tasarımda ve teknik özellikler de satın almanız mümkün.

Genelde bilinen ve kalıplaşmış ismiyle Ufo ısıtıcı, duvar tipi infrared ürünleri, kullanılan alana göre tasarım değişkenliği göstermektedir. İş yerleri, ev ortamı hatta dışarıda bile kullanılabilen ısıtıcılar sadece enerji tasarrufu sağlamakla da kalmaz. Kullanılan ortamın yeterince ısındığında otomatik olarak algılayan infrared ısıtıcılar kendi kendini kapatma özelliğine de sahiptir.

Bahsi geçen ısıtıcıların kullanım amacı ısınmaktır ve kullanıldığı alana göre de verimliliği farklılık gösterir. Genelde her ortam da kullanılabileceği düşünülen bu ürünleri, akla gelen ilk mekânda kullanmaya çalışmak her zaman doğru bir fikir değildir.  Çünkü infrared ısıtıcıların kullanım yeri evlerdir. Her ne kadar evlerin çoğu kalorifer sistemi ile ısınıyor olsa da, merkezi sistemli evler de ısı yeterli gelmediğinde elektrikli ısıtıcılara ihtiyaç duyulabilir. Böyle alanlarda vakit geçirilen odanın veya tüm evin iyi ısınabilmesi için ayaklı ya da duvar tipi infrared ısıtıcıların tercih edilmesi cazip olacaktır.

Özellikle de küçük bebeği olan aileler için infrared ısıtıcılar vazgeçilmez ürünlerdir. Ev ortamının standart sıcaklığı yetişkinler için yeterli olsa da bebekler için az gelebilir. Bu durumda elektrikli ısıtıcılardan faydalanmakta yarar vardır. İnfrared ısıtıcılar bebekler için uygun üretilmiş ürünlerdir. Zehirli gaz salınımı söz konusu olmadığından aynı zamanda güvenilirdir.

Oldukça fonksiyonel olan ve zaman zaman kurtarıcı olarak da kullanılan infrared ısıtıcılar bekâr evlerinin de vazgeçilmez eşyasıdır.

Ürün satın alma aşamasında kullanım alanına göre seçim yapmak sağlıklı olacaktır. İş yerlerinde kullanıma uygun olan ısıtıcı ürünlerini, evlerde kullanmak teknik olarak uygun değildir. Bu noktada verdiğiniz paranın boşa gitmemesi için doğru seçim yapabilmeniz önemlidir.

İnfrared ısıtıcı satın alma aşamasında ‘’iyi fikir, doğru tasarım, modern teknik’’ sloganını özümsemiş olan Ser Rezistans ürünlerini görmeden ısıtıcı almamalısınız. Yüksek kalite ve güvenlikle üretilen İnfrared ısıtıcı ürünleri uygun fiyat ve kaliteli hizmet noktasında avantaj sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Duvar Tipi Isıtıcı Modelleri

Infrared ortam ısıtıcıları modelleri dış mekân, ayaklı ve duvar tipi olmak üzere üç kısma ayrılır. İhtiyaca ve tamamen müşteri talebine yönelik üretilen infrared ısıtıcılar enerji tasarrufu sağlarken bir yandan da ısınmasına yardımcı olurlar.  

Elektrikli ısıtıcı denildiğinde önemli bir yere sahip olan infrared ısıtıcı ürünlerinin model seçenekleri de kullanım ortamına göre şekillenir. Ayaklı olan ürünler, ayakta durur ve ısıyla ışık paralel şekilde ortamı ısıtmaya yöneliktir. Boyut olarak da yaklaşık 1-1,5 metreye kadar uzayabilen bu ürünler geniş alanda ortamı ısıtır.

Duvara monte edilebilen duvar tipi infrared ısıtıcı modelleri ev ortamı ve iş yerleri için kullanışlıdır. Ürün seçim aşamasında kullanım alanı tespit edilmeli ve ona uygun model seçilmelidir. Seçilen ürünün boyutu da kullanım konforu açısından önemlidir. Satın alınan infrared ısıtıcı da farklı seviyeler mevcut bulunsa da, boyutu uygun olmayan üründe seviye de anlam ifade etmez ve yeterli verimlilikte kullanılamaz. Bu yüzden çok büyük veya tam tersi haddinden küçük ürün almak sağlıklı olmayacaktır. Isıtıcı boyutları, ısınma verimliliğini de artıran bir özellik olsa da aynı boyutlarda daha iyi ısıtan ısıtıcı modelleri de mevcuttur.

İnfrared ısıtıcı tercih ederken, Ser Rezistans firmamızın web sitesinde dilediğiniz ürünün ısıtma yoğunluğu, motor kuvveti ve kullanım alanı gibi teknik özelliklere tatmin edici cevaplar bulabilir ve içinize sinen ürüne yorulmadan sahip olabilirsiniz. Tüm bunlardan hariç ürünün gövde yapısı ve ürünün materyalinin kalitesi ürünün kullanım performansını arttırır ve ömrünü uzatır.

Ayrıca Ser Rezistans, infrared ısıtıcı üretirken olası bir kaza da devrilme korumalığı, güvenli kafes yapısı, ısınma koruma alanı, alüminyum gövde ve değiştirilebilir termostat ayarına dikkat ederek müşteriye tamamen güvenli kullanım konforu sunar.

Aynı boyutlara sahip infrared ısıtıcılar da birbirinden farklı düzeyde güç üretimi sağlayabilirler. Bu kullanılan malzeme ve rezistans özelliğine göre belirlenmektedir. Bu yüzden eğer büyük bir ortamı ısıtmak için infrared ısıtıcı alacaksanız, sadece büyük ebatta tercih etmeniz ısınma için yeterli bir kriter değildir. Eğer aldığınız ürünün dışarı bıraktığı güç seviyesi düşük seviyede ise, büyük alanı ısıtmakta yeterli gelmeyecektir. Bu sebeple beğendiğiniz ürünün ısıtma seviyesini, almadan evvel mutlaka kontrol etmelisiniz. 

İnfrared ısıtıcı, özellikle de duvar tipi modellerinde yaygın olarak kullanılan uzaktan kumanda özelliğidir. Hatta son yıllarda üretilen ısıtıcılarda cep telefonundan yönlendirebilme özelliği de dâhil edilmiştir. Ancak standart modellerle arasında ki fiyat uçurumundan dolayı bu ürünler çok fazla tercih edilmezler. Buna rağmen seçenekler arasında bu ürünlere de yer vermeli ve ona göre değerlendirmelisiniz.

Duvar Tipi İnfrared Isıtıcı Fiyatları

Duvar tipi infrared ısıtıcı fiyatları malzeme kalitesi ve özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Üretimin ve bununla orantılı olarak rekabetinde bir hayli fazla olduğu elektrikli ısıtıcı sektöründe, çoğu firma fiyatta düşüklüğe gidip satış arttırabilmek için üretim malzemesinde kalite düşürmeye gider. Kullanıcılar genellikle yeterince araştırmaya yapmadığından, uygun fiyatlı ısıtıcıya yönelir. Ama nitelik ve nitelikli ürün uzun dönemde mutlaka kazandırır.

İnfrared ısıtıcı model arayışında en son dikkat edilmesi gereken husus fiyattır. Eğer duvar tipi bir infrared ısıtıcı arayışındaysanız, fiyat araştırması ve ürün karşılaştırması yapmadan karar vermemelisiniz. İçinize sinen ürün piyasanın da üzerinde bir etikete sahip olabildiğinden, iyice araştırma yapmanız ve sonra karar vermeniz en doğru karar olacaktır.

Kaliteli ve uzun ömürlü bir infrared ısıtıcı almanız için sayılan tüm etmenleri, web sitemizden yeterince araştırdığınızda göreceksiniz. Ser Rezistans olarak ön planda müşteri memnuniyetini tutuyoruz ve uygun fiyata sektörün en kullanışlı ürünlerini satın alabilmeniz için çalışıyoruz. Tüm ürünlerimizi kendimiz imal ettiğimizden dolayı, sizi mutlu edecek fiyatlara son kalite ürünlerle size konforu sunuyoruz. Tek bir tıkla hem istediğiniz mekânı hem de içinizi ısıtabilirsiniz.

İletişim Formu
Sepetiniz Boş