Kumandalı Isıtıcı Modelleri ve Fiyatları
...
Kumandalı Isıtıcı Modelleri ve Fiyatları
Kumandalı Isıtıcı Modelleri ve Fiyatları

Kumandalı Isıtıcı Modelleri ve Fiyatları

Kış aylarında ısınmak önemli bir problem haline gelebilir. Bu problemi aşmak için farklı çözümler vardır. Her bir çözümün kendi içerisinde bazı dezavantajları ve avantajları olacaktır. Bir ısıtıcı cihazın, ısınma problemini çözmesinin yanı sıra konforlu ve pratik bir kullanıma sahip olması da önemlidir. Bu sayede soğuk zamanlarda konforunuzu bozmaksızın ayar değiştirme, açma-kapama ve benzeri işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uzaktan kumandalı ısıtıcı modelleri, bu anlamda oldukça başarılı ürünlerdir. Hem ısıtmak konusundaki başarısıyla, hem az enerji harcamasıyla hem de pratik kullanımıyla birçok ev ve iş yerinde bu çözüme başvurulduğunu görebilirsiniz.

Uzaktan kumandalı ısıtıcılar genel olarak infrared teknolojisine sahiptir. Farklı tarzlara ve teknik özelliklere sahip olan uzaktan kumandalı infrared ısıtıcıları dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Bu ısıtıcıları evlerde, büyük ve küçük odalarda kullanabileceğiniz gibi; bahçelerde ve teraslarda da kullanabilirsiniz. Evlerin yanı sıra iş yerlerinde de kumandalı infrared ısıtıcılar popüler ürünlerdir. Bu ürünleri duvara monte biçimde ya da ayaklı standıyla kullanabilirsiniz. Her bir ısıtıcının kendine ait fiziksel özellikleri bulunabilmektedir. Bu ısıtıcılar, restoran ve otel gibi işletmelerin bahçelerinde de yaygın bir kullanıma sahiptir.

Uzaktan kumandalı ısıtıcıların bu kadar yaygın kullanılmasının birçok farklı nedeni vardır. Bunun yanı sıra bu ısıtıcıların birçok farklı modeli bulunmaktadır. Model çeşitliği ihtiyacınıza göre bir ısıtıcıya rahatlıkla ulaşabilmenizi sağlayacaktır.

Kumandalı Isıtıcı Modelleri

Kumandalı infrared ısıtıcı modelleri temel olarak ısıtma güçleriyle birbirinden ayrışmaktadır. Bu ısıtma güçleri Watt değeriyle ifade edilmektedir. Isıtıcının Watt cinsinden değeri ne kadar fazlaysa o kadar fazla ısıtma gücü sağlar. Bu sebeple eğer geniş hacimli bir mekânda kumandalı ısıtıcı kullanmayı düşünüyorsanız, yüksek Watt değerine sahip cihazları tercih edebilirsiniz.

Kumandalı ısıtıcı modelleri 2000, 2500 ve 4000 W ısıtma gücüne sahip modellere sahiptir. Her biri uzaktan kumanda teknolojisine sahip olan infrared ısıtıcılar, tasarım olarak da çeşitlenebilmektedir. Bir model seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken birçok farklı faktör vardır. Kumandalı ısıtıcı modelleri evlerde, iş yerlerinde, ofislerde, atölyelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kullanım avantajları sayesinde, birçok kullanıcıyı rahatlıkla tatmin edecek özelliklere sahiptir.

Kumandalı Isıtıcıların Avantajları

Uzaktan kumandalı ısıtıcıların birçok kullanım avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlar nedeniyle giderek yaygınlaşan bir şekilde hemen her yerde kullanılmaya başlanmıştır. İnfrared kumandalı ısıtıcı modelleri, ortamdaki havanın ısıtılması yerine önündeki eşyaları, kıyafetleri ve insanları ısıtmaktadır. Bu sebeple bütün ortamı ısıtmak için enerji harcamamaktadır. İnfrared ısıtıcı modelleri bunun yanı sıra oldukça sağlıklıdır. Bu cihazların ısıtma işlemi için kullandığı teknoloji kızılötesi ışınlardır. Tıpta da kullanılan bu ışınlar insan sağlığı açısından herhangi bir risk barındırmamaktadır.

Kumandalı ısıtıcıların bir başka avantajı, mobil bir yapıya sahip olmasıdır. Bu ısıtıcıları dilediğiniz odaya ya da dış mekâna taşıyabilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz alana kolayca taşıyabilirsiniz. Bu özellik hali hazırda ısıtma sistemi yetersiz olan yerler açısından da oldukça önemlidir. Isıtıcıları, ısınma sistemi yetersiz olan her yerde kullanabilirsiniz. Kumandalı infrared ısıtıcı modelleri aynı zamanda enerji verimliliği noktasında da dikkat çekmektedir. Bu cihazlar son derece düşük bir enerjiyle ciddi miktarda güç üretilirler. Yüksek verimli cihazlar sayesinde enerji faturalarınız düşecek bu sayede bütçenize katkı sağlayabileceksiniz.

Kumandalı infrared ısıtıcıların bir diğer avantajı çok çeşitli olmasıdır. Model çeşitliliği sayesinde, tam olarak ihtiyacınızı karşılayacak bir tercihte bulabilirsiniz. Duvar tipi ya da stant ile kullanabileceğiniz ısıtıcıların bir diğer özelliği de güvenli olmasıdır. Devrilme emniyeti bulunan bu cihazlar sayesinde herhangi bir düşme sırasında herhangi bir sorun yaşamaktan kurtulabilirsiniz. Bu sayede yangın gibi riskler minimum seviyelere indirilmektedir. Son derece güvenli bir cihaz olması sayesinde bu cihazları çocuklarınızın odalarında da kullanabilme imkânınız bulunur.

Kumandalı ısıtıcıların önemli bir diğer özelliği ise kolayca monte edilebilmesi ve pratik bir kullanıma sahip olmasıdır. Bu cihazları hiçbir ustalık gerektirmeden rahatlıkla monte edebilir ya da sökebilirsiniz. Cihazları uzaktan kumandayla kontrol etmek de önemli bir avantaj sunmaktadır. Bu sayede oturduğunuz yerden kalkmadan cihazın güç ayarını değiştirebilir, açabilir ya da kapatabilirsiniz. Kumandalı ısıtıcı modellerinden birini tercih edeceğiniz zaman dikkat etmeniz gereken bazı faktörler vardır. Bu sayede tam olarak ihtiyacınız olan ısıtıcı modelini, uygun fiyatlarla alabilmeniz mümkün olacaktır.

Kumandalı Isıtıcı Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Uzaktan kumandalı infrared ısıtıcı satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı faktörler vardır. Bu faktörlerin başında ise elbette ihtiyaçlarınız gelmektedir. Kumandalı ısıtıcıların birçok farklı modele sahip olduğunu ve her bir modelin farklı teknik özellikler barındırabileceğini unutmamalısınız. Bu durumda eviniz ya da iş yeriniz için uygun olan ısıtıcıyı bulmak sizi zorlayabilir.

Uzaktan kumandalı bir ısıtıcı satın alırken dikkat etmeniz gereken faktörlerin başında ısıtma gücü gelmektedir. Isıtıcı modelleri genel olarak farklı Watt değerlerine sahiptir. Her bir Watt değeri size ısıtma gücünü ifade edecektir. Eğer geniş hacimli bir mekânda ısıtıcı kullanacaksanız, ısıtıcı gücü yüksek modelleri tercih etmelisiniz. Eğer bulunduğu geniş ortama karşın düşük ısıtma gücüne sahip bir ürün seçerseniz, yeterince ısınamayabilirsiniz. Bunun yanı sıra seçtiğiniz ürünün kaliteli materyallerle üretilmiş olmasına da dikkat etmelisiniz. Kaliteli materyallerle üretilen kumandalı ısıtıcılar, hem daha uzun süreler boyunca kullanabileceğiniz özelliklere sahiptir hem de olası kazaların önüne geçmek için önemlidir.

Kumandalı ısıtıcıyı hangi firmadan aldığınız da önemlidir. Güvenilir olmayan yerlerden alınan infrared ısıtıcılar size ciddi sorunlar yaşatabilir. Bunlar hem emniyet açısından hem de sağlık açısından problemler yaratmaktadır. Son olarak kumandalı ısıtıcı alırken fiyatlarına da dikkat etmeli, iyi bir karşılaştırma yapmalısınız.

Kumandalı Isıtıcı Fiyatları

Kumandalı ısıtıcılar, model açısından zengin bir seçkiye sahiptir. Bu durum fiyat konusunda da geniş bir skalaya sahip olmasını sağlamıştır. Teknik özelliklerine bağlı olarak modeller arasında daha düşük ya da daha yüksek fiyatlı ürünler bulabilmeniz mümkündür. Kumandalı ısıtıcı fiyatlarını belirleyen bazı unsurlardan bahsetmek mümkündür.

Kumandalı infrared ısıtıcı fiyatlarını belirleyen temel özellik, ısıtma gücü olacaktır. Isıtma gücünün artması, cihazın fiyatının da artmasına sebep olabilmektedir. Bunun yanı sıra ağırlık ve uzunluk gibi fiziksel özellikleri de fiyatların belirlenmesi konusunda etkilidir. Aynı zamanda kumandalı ısıtıcı modellerinin imal edildiği malzemelerin kalitesi fiyat politikasını belirleyen faktörler arasında yer alır. Üretim materyallerinin daha kaliteli olması, fiyatlarında yukarı yönlü olması anlamına gelir. Ancak bu noktada unutulmaması gereken noktalardan biri, kaliteli materyallerle üretilen ısıtıcıların çok daha uzun kullanım ömrüne sahip olmasıdır. Bu sayede uzun yıllar boyunca yeni bir ısıtıcı alma derdinden de kurtulabilirsiniz. Enerji tasarrufu sağlayan kumandalı infrared ısıtıcı modellerinin fiyatları konusunda bir diğer etken ise firma politikasıdır. Firmaların fiyat politikası ürünler üzerinde oldukça etkili konulardan bir diğeridir. Genel olarak uygun fiyatları ile dikkat çeken kumandalı ısıtıcılar, diğer konvansiyonel ısıtıcılara oranla çok daha düşük maliyetlidir. Aynı zamanda enerji tasarrufu sayesinde uzun vadede size kazandırmaya da devam ederler.

Ser Rezistans, birçok farklı kumandalı ısıtıcı modeli tasarlamakta ve üretmektedir. Bunlar içerisinden dilediğinizi tercih ederek hızlı bir şekilde siparişinizi oluşturabilir, soğuk kış aylarını konforlu ve sıcak bir şekilde geçirebilirsiniz.

Sepetiniz Boş