Leister

Sıcak hava tabancaları endüstri tesislerinden inşaata, tekstilden mutfağa kadar geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. Profesyonel ve kişisel kullanım için olan sıcak hava tabancaları mevcuttur. Sitemizde satışını yaptığımız Leister marka sıcak hava tabancalarından biri mutlaka ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Sıcak hava tabancası farklı sektörlerde boya sıyırma, yapıştırıcı yumuşatma, plastik maddelerin birleştirilmesi ve bükülmesi, boya kurutma gibi işlemlerinde kullanılmaktadır. Nadir olarak rastlansa da gıda sektöründe karamelize işlemlerinde de kullanıldığı olmaktadır.

Satışını yaptığımız ürünler 20 derece ile 700 derece arasında sıcak hava üretebilmektedir. Leister sıcak hava tabancaları için farklı modellerimiz mevcuttur. Muadillerine göre düşük gürültü seviyesi ile çalışan farklı büyüklükte Leister sıcak hava tabancaları vardır. Sıcak hava tabancası almak istediğinizde servis ve yedek parça temin durumlarını göz önünde bulundurunuz. Ayrıca alacağınız sıcak hava tabancasının aksesuarlarını inceleyiniz. 

Aksesuarları arasında büzülme hortumları, baskı merdaneleri, alın kaynak aparatları, kaynak test aparatları, taşıma çantaları, plastik kaynak telleri, sıcak hava tabancası ucu, sıcak hava tabancası başlıkları vardır. Ser Rezistans olarak Leister markalı ürünlerin satışını yapmaktayız. Satışını yaptığımız modeller Triac St, Triac S, Sonara S1, Triac At, Solana At, Hot Jet S, Ghibli Aw , Elektron St, Diode S ve Diode Pid’ dir.

Satışını yaptığımız bazı modellerin genel özellikleri şöyledir:

Triac S; modeli Leister marka ürünlerde sıcaklık koruyucu adaptör tüpü kullanılır, elektronik rezistans koruma sistemi vardır. Motor kömürü azaldığında motorun otomatik durma özelliği bulunur, çok rahat bir şekilde motor kömürünü yenileyebilirsiniz. Ağırlığı az olan modellerimizdendir, 3 m kablosu ile beraber 1,4 kg ağırlığa sahiptir. Leister Triac S marka sıcak hava tabancaları CE uygunluk belgelidir.1600 w güce ulaşabilirler.

Triac At; modeli dijital, hassas sıcaklık göstergesine sahiptir, elektronik rezistans koruma sistemi vardır. Hava debisi ayarlanabilir, ergonomik kullanıma sahiptir.700 derece sıcaklığa kadar çıkabilir. Ağırlığı sadece 1 kg  dır, CE uygunluk belgelidir.1600 w güce ulaşabilirler.

Triac St; modeli Leister marka ürünlerde sıcaklık koruyucu adaptör tüpü kullanılır, elektronik rezistans koruma sistemi vardır. Motor kömürü azaldığında motorun otomatik durma özelliği bulunur, çok rahat bir şekilde motor kömürünü yenileyebilirsiniz. Ağırlığı 990 gramdır. CE uygunluk belgelidir.1600 w güce ulaşabilirler. 700 derece sıcaklığa kadar çıkabilir.

Elektron St; modeli Leister marka ürünlerde kolay temizlenebilen hava filtreleri kullanılır, elektronik rezistans koruma sistemi vardır. Motor kömürü azaldığında motorun otomatik durma özelliği bulunur, çok rahat bir şekilde motor kömürünü yenileyebilirsiniz. Ağırlığı 1100 gramdır. CE uygunluk belgelidir.3400 w güce ulaşabilirler. 650 derece sıcaklığa kadar çıkabilir.

Solana At; modeli Leister marka ürünlerde uzun ömürlü ve kömürsüz motor kullanılmaktadır. Dijital, hassas sıcaklık göstergesi vardır. Birçok kullanıma uygun geniş aksesuar setine sahiptir. Ağırlığı 750 gramdır. CE uygunluk belgelidir.2300 w güce ulaşabilirler. 650 derece sıcaklığa kadar çıkabilir. En sessiz ürünlerimizden birisidir,65 dB den daha az gürültü çıkarır.

Ghibli Aw; modeli Leister marka ürünlerde 5 kademeli hava debisi ayarı yapılabilir. Dijital, hassas sıcaklık göstergesi vardır. Birçok kullanıma uygun geniş aksesuar setine sahiptir. Ağırlığı 750 gramdır. CE uygunluk belgelidir.2300 w güce ulaşabilirler. 620 derece sıcaklığa kadar çıkabilir. Hava debisi 140-270 l/dk seviyelerindedir.1,18 kg ağırlıktadır.

Leister sıcak hava tabancası özelliklerini ve fiyatlarını sitemizde inceleyebilirsiniz.

Leister Kaynak Makinesi

Beklentilere karşılık niteliğinde tasarıma sahip olan Leister kaynak makineleri, hızlı ve güvenilir şekilde kaynak işlemlerini halletmektedir. Kaliteden ödün vermeyen ve ismini duyurmayı başarmış Leister marka kaynak makinelerine, Ser Rezistans güvencesinde sahip olabilir ve nitelikli ürünü uygun fiyat aralığında kullanabilirsiniz.

Pratik tasarımı ve hafif hacmi sayesinde kolay kullanım imkânı sunan Leister kaynak makineleri, uzun süreli çalışmalar için oldukça uygundur. Dünyaya ismini duyurmuş Leister markasına ait kaynak makineleri, özellikle dar alanlarda ve zor çalışma şartlarında hayatı kolaylaştırmaktadır. Tüm bunlarla beraber Ser Rezistans bünyesinde satışa sunulan Leister kaynak makineleri, minimum fiyatlandırma politikasına sahiptir.

Model ve tasarıma göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir. Ser Rezistans’ın geniş ürün yelpazesini inceleyebilir ve size en uygun Leister kaynak makinesini satın alarak konforun ve işlevselliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Leister kaynak makineleri, rezistansın aktif çalıştığına dair göstergelere sahip özel sinyal lambaları sayesinde güvenli kullanım imkânı tanımaktadır. Çevresel faktörlere uygun ve tam olarak çevre dostu olan bu kaynak makineleri, Leister kalitesinde olup müşteri ihtiyacına tam karşılık verebilen ürünlerdir. 

Niteliğe ve müşteri memnuniyetine çok önem veren Ser Rezistans, Leister kaynak makinelerini sizler için satışa sunuyor. Leister kaynak makinesine dair merak ettiğiniz tüm konular için, Ser Rezistans’ın deneyimli ve işini severek yapan çalışma ekibinden teknik destek alabilirsiniz. Firmamız güvencesiyle alışverişin tadını çıkarabilir ve uzun yıllar kullanım ile hem zamandan hem bütçeden tasarruf sağlayabilirsiniz. 

Sepetiniz Boş