Leister

Sıcak hava tabancaları endüstri tesislerinden inşaata, tekstilden mutfağa kadar geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. Profesyonel ve kişisel kullanım için olan sıcak hava tabancaları mevcuttur. Sitemizde satışını yaptığımız Leister marka sıcak hava tabancalarından biri mutlaka ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Sıcak hava tabancası farklı sektörlerde boya sıyırma, yapıştırıcı yumuşatma, plastik maddelerin birleştirilmesi ve bükülmesi, boya kurutma gibi işlemlerinde kullanılmaktadır. Nadir olarak rastlansa da gıda sektöründe karamelize işlemlerinde de kullanıldığı olmaktadır.

Satışını yaptığımız ürünler 20 derece ile 700 derece arasında sıcak hava üretebilmektedir. Leister sıcak hava tabancaları için farklı modellerimiz mevcuttur. Muadillerine göre düşük gürültü seviyesi ile çalışan farklı büyüklükte Leister sıcak hava tabancaları vardır. Sıcak hava tabancası almak istediğinizde servis ve yedek parça temin durumlarını göz önünde bulundurunuz. Ayrıca alacağınız sıcak hava tabancasının aksesuarlarını inceleyiniz. 

Aksesuarları arasında büzülme hortumları, baskı merdaneleri, alın kaynak aparatları, kaynak test aparatları, taşıma çantaları, plastik kaynak telleri, sıcak hava tabancası ucu, sıcak hava tabancası başlıkları vardır. Ser Rezistans olarak Leister markalı ürünlerin satışını yapmaktayız. Satışını yaptığımız modeller Triac St, Triac S, Sonara S1, Triac At, Solana At, Hot Jet S, Ghibli Aw , Elektron St, Diode S ve Diode Pid’ dir.

Satışını yaptığımız bazı modellerin genel özellikleri şöyledir:

Triac S; modeli Leister marka ürünlerde sıcaklık koruyucu adaptör tüpü kullanılır, elektronik rezistans koruma sistemi vardır. Motor kömürü azaldığında motorun otomatik durma özelliği bulunur, çok rahat bir şekilde motor kömürünü yenileyebilirsiniz. Ağırlığı az olan modellerimizdendir, 3 m kablosu ile beraber 1,4 kg ağırlığa sahiptir. Leister Triac S marka sıcak hava tabancaları CE uygunluk belgelidir.1600 w güce ulaşabilirler.

Triac At; modeli dijital, hassas sıcaklık göstergesine sahiptir, elektronik rezistans koruma sistemi vardır. Hava debisi ayarlanabilir, ergonomik kullanıma sahiptir.700 derece sıcaklığa kadar çıkabilir. Ağırlığı sadece 1 kg  dır, CE uygunluk belgelidir.1600 w güce ulaşabilirler.

Triac St; modeli Leister marka ürünlerde sıcaklık koruyucu adaptör tüpü kullanılır, elektronik rezistans koruma sistemi vardır. Motor kömürü azaldığında motorun otomatik durma özelliği bulunur, çok rahat bir şekilde motor kömürünü yenileyebilirsiniz. Ağırlığı 990 gramdır. CE uygunluk belgelidir.1600 w güce ulaşabilirler. 700 derece sıcaklığa kadar çıkabilir.

Elektron St; modeli Leister marka ürünlerde kolay temizlenebilen hava filtreleri kullanılır, elektronik rezistans koruma sistemi vardır. Motor kömürü azaldığında motorun otomatik durma özelliği bulunur, çok rahat bir şekilde motor kömürünü yenileyebilirsiniz. Ağırlığı 1100 gramdır. CE uygunluk belgelidir.3400 w güce ulaşabilirler. 650 derece sıcaklığa kadar çıkabilir.

Solana At; modeli Leister marka ürünlerde uzun ömürlü ve kömürsüz motor kullanılmaktadır. Dijital, hassas sıcaklık göstergesi vardır. Birçok kullanıma uygun geniş aksesuar setine sahiptir. Ağırlığı 750 gramdır. CE uygunluk belgelidir.2300 w güce ulaşabilirler. 650 derece sıcaklığa kadar çıkabilir. En sessiz ürünlerimizden birisidir,65 dB den daha az gürültü çıkarır.

Ghibli Aw; modeli Leister marka ürünlerde 5 kademeli hava debisi ayarı yapılabilir. Dijital, hassas sıcaklık göstergesi vardır. Birçok kullanıma uygun geniş aksesuar setine sahiptir. Ağırlığı 750 gramdır. CE uygunluk belgelidir.2300 w güce ulaşabilirler. 620 derece sıcaklığa kadar çıkabilir. Hava debisi 140-270 l/dk seviyelerindedir.1,18 kg ağırlıktadır.

Leister sıcak hava tabancası özelliklerini ve fiyatlarını sitemizde inceleyebilirsiniz.

Sepetiniz Boş