Mika Yalıtımlı Kelepçe Rezistans


Genellikle plastik sektöründe kullanılan mika yalıtımlı kelepçe rezistans modelleri paslanmaz levha, krom nikel tel, pirinç ve bakır gibi malzemelerden üretilmektedir. Mika yalıtımlı kelepçe rezistans modelleri yüksek verimlilik alabileceğiniz özel rezistans modelleri arasında yer almaktadır. Rezistans Market olarak sizlere sunduğumuz mika yalıtımlı kelepçe rezistansları ısı ve enerji tasarrufu elde edebileceğiniz rezistans modelleridir.

Dünya kalite standartlarına uyumlu olabilecek şekilde üretilen mika yalıtımlı kelepçe rezistanslar ısı kayıplarının önüne geçebilmenizi sağlar. Isı kayıplarını minimum seviyelere indirebilecek özelliklere sahip olan mika yalıtımlı kelepçe rezistans modelleri ısı izolasyon malzemelerini kullanır. Enerji tasarrufunu maksimum düzeyde elde edebileceğiniz mika yalıtımlı kelepçe rezistans modelleri çalıştığı ortamlara bağlı kalarak taş yünü ve ısı yalıtım plakaları ile ısı izolasyonunu sağlamaktadır.

Özel Üretim Mika Yalıtımlı Kelepçe Rezistans

Plastik hammaddelerin işlenmesi için ihtiyaç duyulan bu rezistansları aynı zamanda ekstrüder makinelerinde, tekstil sektöründe, plastik ve ambalaj gibi sanayinin pek çok farklı alanında da kullanabilirsiniz. Uzun ömürlü ve güvenilir bir yapıya sahip olan mika yalıtımlı kelepçe rezistans modelleri boşta test edilememektedir. Isı transferi sağlanacak şekilde monte ettikten sonra rezistanslar aktif bir şekilde çalışmaya başlar.

Özel siparişlerinize göre üretimini üstlendiğimiz mika yalıtımlı kelepçe rezistanslar çevreye karşı duyarlı olabilecek şekilde üretilmektedir. İstediğiniz boy ve sayıda üretebileceğimiz mika yalıtımlı kelepçe rezistansları Ankara, Bursa, Konya, İstanbul ve İzmir gibi şehirlerimize erken termin etmekteyiz. Termin tarihlerimiz için iletişim kanallarımız üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza ve projelerinize özel üretimini üstlendiğimiz mika yalıtımlı kelepçe rezistans fiyatları son derece ekonomiktir. Sizlere özel fırsatlar ile sunduğumuz mika yalıtımlı kelepçe rezistans modellerini standart üretilen modellerden de seçebilirsiniz.

Sepetiniz Boş