Ufo Isıtıcı Fiyatları

...
Ufo Isıtıcı Fiyatları
Ufo Isıtıcı Fiyatları

Genel olarak kapalı alanlarda mevcut sıcaklığın arttırılması için kullanılan ufo ısıtıcılar her geçen gün insanlar tarafından daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. Ufo ısıtıcı denildiğinde herkesin aklına gelen bu ürünler aslında birer infrared ısıtıcı kategorisinde yer alan üründür. İlk üretildiği dönemde UFO markası ile satışa sunulması bu markanın ürünün genel ismi olmasına sebep olmuştur.

Ufo ısıtıcıların fiyatlarında etkili olan birçok farklı etmen yer alır. Satın almadan önce bu etmenlere göre ürünleri değerlendirmek ve sonrasında kararları buna göre vermek önemli olacaktır. Eğer doğru ürünler seçilirse ödenecek olan ücretler çok yüksek seviyelerde olmayacaktır.

Ufo Isıtıcı Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

İnfrared ısıtıcılar satın alınırken dikkat edilmesi gereken etmenler özenle incelendiğinde satın alınabilecek olan ürün sayısı oldukça azalır. Böyle bir durumda doğru ürüne karar vermek çok daha kolay bir hal alacaktır. Kullanılacak ortamın türü, alanın açık ya da kapalı olması ürünlerin satın alınmasında çok etkili durumlardır.

Açık Alanlarda Ufo Isıtıcı Kullanımı

İnfrared ısıtıcı modelleri normal şartlarda kapalı alanların ısıtılması için kullanılan ürünlerdir. Ancak açık alanlarda belirli hedeflerin ısıtılması için de tercih edilebilir. Evlerin bahçelerinde, balkonlarında ya da teraslarında bu ürünlerin kullanımı söz konusu olmaktadır. Benzer bir biçimde restoran ya da kafelerde de infrared ısıtıcılar kolaylıkla kullanılabilir.

Açık alanlarda bir elektrikli ısıtıcı kullanılacaksa bunun gün olarak üst seviyede olması önemlidir. Kış aylarının ülkemizde oldukça soğuk geçtiği düşünülürse bu dönemlerde ısıtıcıların soğuğu kırarak insanları ısıtması oldukça zordur. Düşük güce sahip ürünler tercih edildiğinde ısıtıcılar belirli bir hedefe doğru yönlendirilse dahi istenen seviyede ısı üretilemez. Ayrıca ortamın ısısının artışı da genelde söz konusu olmayacaktır. Bu sebeple de watt değeri daha yüksek ürünlere yönelmek doğru bir hamle olur.

Kapalı Alanlarda Ufo Isıtıcı Kullanımı

Kapalı alanlar bu ısıtıcıların en çok kullanıldığı alanlar olarak gösterilebilir. Evler ve ofislerde infrared ısıtıcılar düzenli olarak kullanılırlar. Kapalı alanlarda satın alınacak olan ürünler nispeten daha zayıf ürünler olabilirler. Ancak ısıtıcıdan duyulan beklentiye göre yine güçlü ürünlere yönelim söz konusu olabilir.
Elektrikli ısıtıcılar satın alınırken kapalı ortamın tamamını ısıtması isteniyorsa bu durumda güçlü bir ürün satın alınması gerekli olacaktır. Geniş bir alana yüzeye sahip olan ürünler tercih edilirse en doğru karar verilmiş olur. Ancak kapalı alanlarda yalnızca belirli bir alan ısıtılacaksa bu durumda çok yüksek bir değere sahip olmak gerekmez.

Elektrik Gücüne Göre Ufo Isıtıcı Çeşitleri

Isıtıcı fiyatları üzerinde en büyük etkiyi gösteren etmen ürünün sahip olduğu elektrik gücüdür. Bu güç miktarı watt birimi kullanılarak aktarılmaktadır. Bu değerin yükselmesi ürünün ürettiği enerjinin daha yüksek seviyede olduğunu göstermektedir. Direkt olarak fiyatlar üzerinde etkili olur.

Bizler tarafından üretilen ürünler sahip oldukları elektrik gücü ve ortaya çıkardıkları ısı miktarlarına göre sınıflandırılırlar. Farklı watt değerlerinde üretilen ısıtıcıların tamamı müşterilerimiz tarafından tercih edilen ürünlerdir. Sizler de satın alma işlemlerini gerçekleştirmeden önce tüm kategorilerdeki ürünlerimizi inceleyerek en doğru kararı verebilirsiniz. Böylece gereğinden daha fazla bir ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız.

1500 Watt İnfrared Isıtıcı

Enerji tasarrufunu ön planda tutan kişiler için bu ürünler en doğru adres olacaktır. Fiyat olarak en iyi düzeyde olan ısıtıcılarımız olarak gösterilir. Firmamız tarafından üretilen bu ısıtıcılar nispeten küçük alanların ısıtılması için kullanılmaktadır. Büyük bir odanın ısıtılması yerine ofislerdeki bir bölümün ya da birkaç masanın ısıtılması için kullanılabilir.

Firmamızın ürettiği en düşük güce sahip olan infrared ısıtıcılar açık alanlarda kullanım için çok uygun değildir. Genellikle kapalı alanlarda uygun oldukları söylenebilir. Elde edilen gücün düşük seviyede olması müşterilerimizin bu ürünler ısınamayacağını düşünmesine sebep olmamalıdır. Firmamız tarafından üretilen bu ürün birkaç kişinin ısınması için son derece yeterli bir ısıtıcı olacaktır.

2000 Watt İnfrared Isıtıcı

Firmamız tarafından üretilen infrared ısıtıcılar arasında biraz daha güçlü bir model olarak 2000 Watt değerine yükselebilen ürünlerimiz gösterilebilir. Bu ürünler özelliklerine göre hem kapalı hem de açık alanlarda kullanılabilen ürünlerdir. Ebat olarak da biraz daha büyük olan bu ısıtıcılar kapalı ortamlarda küçük odaları kısa süre içerisinde ısıtmayı başarabilen modellerdir.

Firmamız 2000 Watt değerinde güç elde edilen bu ürünleri üretirken kumandalı modelleri de seçenek olarak sunmaktadır. Özellikle bu ürünler odayı ısıtmak amacıyla duvara monte bir şekilde kullanıldığında kumanda ihtiyacı ortaya çıkacaktır. Ortaya çıkan bu ihtiyacın karşılanabilmesi için firmamız özel çalışmalar yaparak çok kullanışlı bir kumanda sistemi üretmiştir.

2500 Watt İnfrared Isıtıcı

Elde edilen güç göz önünde bulundurulduğunda 2500 Watt özelliğe sahip modeller birçok kişi için ideal ürünlerdir. İnsanlar hem açık alanlar hem de kapalı alanlar için bu ürünleri son derece uygun bulurlar. Bu kararın yanlış olduğunu söylemek de oldukça zordur.

Firmamızın en çok satılan ürünleri arasında yerini alan bu ısıtıcılar tüm kapalı alanları rahatlıkla ısıtma yeteneğine sahiptir. Özellikle yarı açık alanlar olarak nitelendirilen restoran ve kafelerde de rahatlıkla kullanılabilen modeller olarak gösterilebilir. Tamamen açık alanlarda da yeterli bir alanı ısıtma becerisini gösterebilirler. İnsanlar gerektiğinde yüksek seviyede ısıya ihtiyaç duyabileceğini düşündüğünden bu modelleri tercih ederler.

3000 Watt İnfrared Isıtıcı

Firmamız tarafından üretilen ve daha çok profesyonel alanlarda kullanılan modeller 3000 Watt elektrik gücüne sahiptirler. Kapalı alanları çok kısa sürede ısıtabilme özellikleri bulunmaktadır. Açık alanlarda da rahatlıkla belirli bir bölgeyi ısıtma becerisine sahip olan ürünlerdir. Tamamen çevre dostu olduğundan birçok insanın profesyonel ortamlarda tercih ettiği ürünler olmaktadır.

İnternet üzerinden fanlı ısıtıcı ya da infrared ısıtıcıları araştıran kişiler ortaya çıkan güç 3000 Watt seviyesine geldiğinde fiyatların da ciddi seviyede yükseldiğini görürler. Ancak bu durum firmamızda geçerli değildir. Bizler he zaman kaliteli ürünlerin üretimini yapan ve direkt olarak halka satış yapan bir marka olduğumuzdan fiyatlarımız her durumda uygun seviyededir.

4000 Watt İnfrared Isıtıcı

Ortamın havasından çalmayan ve direkt olarak ışık ile ısı enerjisini yönlendiren infrared ısıtıcılarımız arasında en yüksek ısı üretebilen ürünlerimiz 4000 Watt değerine sahip ürünlerdir. Her zaman profesyonel alanlarda kullanılan bu ürünler genelde kapalı alanlar içerisinde çok fazla kullanılmazlar. Kullanıldıkları kapalı alanlar oldukça büyük ebada sahip yerler olacaktır.

Açık alanlar için ise muhteşem bir üründür. Açık alanlarda etkileri oldukça üst seviyededir. Etraf ne kadar soğuk olursa olsun bu ürünlerimize yakın durmak çok mümkün olmaz. Direkt olarak hedefe odaklanan bu ısıtıcılarımız kısa süre içerisinde belirlenen hedefi ısıtmayı başarmaktadır. Çok büyük alanları tek bir ısıtıcı ile geçmek için uygun bir seçenek olabilir.

Ufo Isıtıcı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Elektronik ürünlerin alışverişi yapılırken insanlar her zaman internet sitelerini tercih ederler. İnternet sitelerinde elde edilebilen fiyatları mağazalardan bulmak mümkün değildir. Özellikle internet siteleri firmamız gibi direkt olarak üretimden halka satış yapan markalara ulaşım imkanı sunduğundan infrared ısıtıcı alışverişlerinde çok fazla tercih edilir.

Piyasada yer alan ısıtıcılarda ortaya çıkarılan ısıya uygun olarak fiyatlarda artışlar söz konusu olur. 1500 Watt değerinde güce sahip olan ürünler ile 4000 Watt güce sahip olan ürünlerin aynı fiyattan satışa sunulması mümkün değildir. İçerisinde kullanılan düzenek ve ebatlar çok daha farklı olduğundan fiyatlarda da farklılıklar meydana gelir.

Isıtıcıların uzaktan kumandaya sahip olup olmaması da fiyatlar üzerinde etkilidir. Isıtıcıların uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmesi için ekstra bir düzeneğin kurulması gerekli olur. Bu düzeneğin kurulması belirli bir maliyet gerektirdiğinden bu maliyet fiyatlara da yansımaktadır. Kumandalı ürünler her zaman daha pahalı olan ürünler olacaktır.

İnternet sitelerinden araştırmalarınızı yaptığınızda ısıtıcılarda çok basit özellikler için dahi fiyat eklemelerinin olduğunu görebilirsiniz. Duvara monte edilebilmesi, yüksekliği ayarlanabilir ayakların bulunması ya da havayı kullanmadan ısı üretmesi ayırt edici bir özellik gibi kullanılır ve fiyatlar arttırılır. Ancak firmamızda böyle bir durum söz konusu olmaz. Bunların tamamı standart özellikler olarak sunulur ve yalnızca elde edilen güç değerine ve kumandalı olup olmamasına göre fiyatlarımız değişir.

Ufo Isıtıcı Nereden Alınır?

Ufo ısıtıcı satın almayı düşünen kişilerin mağazalara gitmeden internet üzerinden alışverişlerini gerçekleştirmesi şarttır. Mağazalarda aracı firmalar tarafından satış yapılır ve mağazanın tüm masrafları satılan ürünlerin içerisine eklenir. Ancak internet sitesinde böyle bir durum söz konusu olmaz.
İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde de üretici firmaların siteleri tercih edilirse en doğru kararlar verilmiş olacaktır. Bizler sizlere üretimden direkt olarak satış yaptığımız için fiyatlarımız çok uygun seviyede olacaktır. İnternet üzerinde dahi hiçbir zaman bulamayacağınız fiyatlara çok kaliteli birer infrared ısıtıcı alabilirsiniz. Bunun için siparişlerinizi vermeniz ve ürünlerin belirttiğiniz adreslere ulaşmasını beklemeniz yeterli olacaktır.

İletişim Formu
Sepetiniz Boş