Silikon Ütü Fişleri

Ev ve iş yeri tipi ütülerin en fazla ihtiyaç duyduğu parçalar arasında ütü fişleri yer almaktadır. Ütü fişleri bir ütünün çalışabilmesi için ihtiyaç duyabileceği en kritik parçalar arasındadır. Ütü fişi seçerken her zaman güvenilir ve konforlu olan ürünleri seçmeniz daha rahat ve güvenilir bir kullanım imkanı elde edebilmenizi sağlar. Rezistans Market olarak sizlere sunduğumuz silikon ütü fişleri sayesinde ütülerinizi daha uzun ömürlü olarak da kullanmaya başlayabilirsiniz.

Silikon ütü fişi teknolojinin en son imkanlarından yararlanılarak tasarlanıyor ve sizlere sunuluyor. Endüstriyel silikon maddeler, kabloların ve yüksek sıcaklığın yer aldığı ortamlarında oluşturabileceği riskli durumlar için tercih edilir. Silikon maddeler tıpkı plastiklerde olduğu gibi direnç sahibidir.

Silikon bazlı olan camlarda yer alan ısıya ve rutubete karşı olan dayanıklılık özellikleri silikon ütü fişi modellerinde de mevcuttur. Kimyasal açıdan ele alındıklarında ise inert ve yalıtkan özellikleri ile ön plana çıkarlar.

Silikon Ütü Fişi Modelleri

Silikon ütü fişi modelleri sizlere üstün ısı direnci ile birlikte elastomerik özelliği de sunar. Yüksek ölçülerdeki açık, esnek ve hareketli siloksan yapıya sahip olan silikon ütü fişleri kırılmadan belirli bir bükülme ve yüzeylere esnek şekilde monte edilebilme özelliğine de sahiptir.

Ev tipi ve endüstriyel tip ütüler için uygun olan silikon ütü fişlerini uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Rezistans Market olarak sizlere sunduğumuz silikon ütü fişi fiyatları da son derece ekonomiktir. Farklı ihtiyaçlarınıza destek olabilecek silikon ütü fişi fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir.

Ankara, İstanbul, Bursa, Konya ve İzmir gibi şehirlerimize erken termin imkanı da sunmaktayız. Termin tarihleri ve ürünler ile ilgili detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sepetiniz Boş