Endüstriyel Isıtıcılar

...
Endüstriyel Isıtıcılar
Endüstriyel Isıtıcılar

Hızlı ve etkili bir şekilde ortam veya cisim ısıtması yapılmak isteniyorsa endüstriyel ısıtıcılar kullanılmalıdır. Ortam ısıtıcılarının en fazla kullanılanları, sanayi tipi infrared ısıtıcılar ve sanayi tipi fanlı ısıtıcılardır. Malzeme ısıtıcıları olarak en fazla kullanılan ise varil ısıtıcılarıdır. Endüstriyel elektrikli ısıtıcı modellerimizi web sitemiz üzerinden inceleyerek kararlarınızı verebilirsiniz.

Endüstriyel Isıtıcı Ortam Isıtıcıları

Ortam ısıtıcıları personel çalışma ortamının uygun sıcaklığa getirmek için kullanıldığı gibi, hammaddenin işlenebileceği sıcaklığa erişebilmesi için de kullanılmaktadır. Fanlı ortam ısıtıcıları ve infrared ortam ısıtıcıları bu amaçlar ile kullanılan cihazlardır.

Soğuk aylarda ortam ısıtıcıları sanayinin en önemli cihazları olmaktadır. Endüstriyel ısıtıcılar kapalı veya açık alanlarda kullanılabilir. Sitemiz üzerinden ihtiyacınıza uygun ortam ısıtıcılarını en kolay ve uygun bir şekilde satın alabilirsiniz. Alan ısıtma konusunda optimum çözümlere ulaşmak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sanayi tipi infrared ısıtıcılar en kısa sürede en az enerji kullanarak ışıma ile ortamı istenilen sıcaklığa ulaştırmaktadır. Firmamız farklı kapasitelerde kumandalı veya kumandasız infrared ısıtıcıların teminini yapmaktadır. Seramik infrared ısıtıcıları da satışını yaptığımız ürünlerdendir. Seramik infrared ısıtıcılar daha çok dış mekan ısıtmasında kullanılmaktadır.

İnfrared ısıtıcılar kızılötesi ışıma ile ısı vermektedir, doğrudan baktığı noktayı ısıtmaktadır. Isı üç şekilde aktarılmaktadır; iletim, taşınım, ışınım. İnfrared ısıtıcılar bir yere sabitlenerek kullanılabildiği gibi istenilirse yerleri değiştirilerek de kullanılabilmektedir. İnfrared lambalar bu ısıtıcıların farklı bir şekilde ve kapasitelerde olan şekilleridir. İleri teknoloji ürünü farklı kapasitelerde infrared lambalar dış ve iç ortamlarda kullanılmaktadır.

Isıtma ihtiyaçlarınızda, en doğru çözümleri bulmak için bizlerden destek alabilirsiniz. Özel tasarım ısıtma modülleri, ön ısıtma modülleri, termoform ısıtma modülleri gibi farklı ısıtma çözümlerinde de sizlerin yanınızdayız.

Fanlı ısıtıcılar ortam ısıtma da kullanılan cihazlardandır. Salyangoz fanlı ve radyal fanlı olarak çeşitleri vardır. Fanlı ısıtıcılar geniş alanların ısıtılmasında kullanılmaktadır. Geniş iç mekanların ısıtılmasında ortam hacmine göre kapasiteler belirlenmektedir.

Radyal ve salyangoz fanlar arasında en belirgin fark hava alım ve atım yerlerinin yerleşimi olmaktadır. Salyangoz fanlar havalandırma kanalına bağlanma konusunda daha kullanışlı olmaktadır. Salyangoz fanlar soğuk ve sıcak hava verme konusunda her ölçekte işletmelerde kullanılmaktadır.

Fanlı ısıtıcılar ortam sıcaklığına göre otomatik olarak açılıp kapanabilmektedir. Satışını yaptığımız ısıtıcı fanlar minimum ses ve titreşime sahip modellerden oluşmaktadır. Ürünlerimiz ses ve titreşim için ISO 1940 standartlarına göre belirlenmiş, dinamik ve statik balans testlerinden geçmiştir. İstenilen debi ve basınç için teknik dokümanlarımızı inceleyebilirsiniz.

Endüstriyel Isıtıcı Varil Isıtıcıları

Endüstriyel ısıtıcılar denilince birçoğumuz aklına ortam ısıtıcıları gelmektedir. Ortam ısıtıcıları kadar bilinmese de varil ısıtıcıları da endüstrinin çarkları için önemli ekipmanlardır. Varil taban ısıtıcısı, eco varil ısıtıcı, yarım boy portatif varil ısıtıcı teminini yaptığımız çeşitlerin başında gelmektedir.

Varil ısıtıcılar, katı ve yoğun hammaddelerin ısıtılarak rahatça kullanılmasını sağlamaktadır. En çok ısıtılan malzemeler yağ, zift, reçine türü malzemelerdir. Bunlara benzeyen malzemelerde işlenebilir sıcaklığa getirilebilmek için varil ısıtıcıları kullanmaktadır.

İhtiyacınız olan her türlü endüstriyel ısıtıcı ihtiyacınızda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Endüstriyel ısıtıcı tercileriniz ortam kalitenizi ve enerji tüketiminizi doğrudan etkileyen tercihlerdir. Kapasite, ortam ve işletme özelliklerinize göre yapacağınız tercihler için teknik ekibimizden de yardım alabilirsiniz.

İletişim Formu
Sepetiniz Boş